Keproma AG POD80-300
Fiksēta cena plus PVN
Ražošanas gads
2017
Stāvoklis
izstādes iekārta
Atrašanās vieta
Vācija Vācija
Padevē Keproma AG POD80-300
more Images
Keproma AG POD80-300
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Padevē
Ražotājs:
Keproma AG
Modelis:
POD80-300
Ražošanas gads:
2017
Stāvoklis:
teju kā jauns (izstādes iekārta)
Darba stundas:
30 h
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
Atrašanās vieta:
D - Bayern Vācija
Apraksts
Lentas biezums maks. 4 mm
Lentas platums 300 mm
Atkārtojamības precizitāte +/- 0,05 mm
Godpfx Ajb Nbgljdyjit
NC piedziņa ar kompaktu vadību
Padeves spēks 3000 N (300 kg)
Maksimālais lentes piespiešanas spēks 1,2 t
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Piegādātājs
Reģistrēts kopš: 2016
7 Sludinājumi tiešsaistē
Zvanīt
Nosūtīt pieprasījumu
Zemeus
Vācija
Austrija
Šveice
Amerikas Savienotās Valstis
Apvienotā Karaliste
Francija
Beļģija
Spānija
Meksika
Itālija
Nīderlande
Polija
Krievijas Federācija
Baltkrievija (Baltkrievijas Republika)
Ukraina
Igaunija
Turcija
Jaunzēlande
Īrija
Čehijas Republika
Dānija
Somija
Zviedrija
Norvēģija
Luksemburga
Grieķija
Lietuva
Latvija
Islande
Portugāle
Brazīlija
Venecuēla
Argentīna
Ungārija
Slovākija
Rumānija
Moldova
Slovēnija
Serbija
Melnkalne
Albānija
Horvātija
Bulgārija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Izraēla
Ēģipte
Maroka
Indija
Indonēzija
Dienvidkoreja
Japāna
Taizeme
Malaizija
Vjetnama
Ķīna, Tautas Republika
Taivāna
Irāna
Bangladeša
Pieprasījumu neizdevās nosūtīt. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.
Tālrunis & Fakss
+49 931 4... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Horizontāla josla saw Bernardo HBS 275 - 400 V
more images
Vācija Mudersbach
1 278 km
Horizontāla josla saw
BernardoHBS 275 - 400 V