SMEC SL2500BLM
Ražošanas gads
2023
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Jasło Polija
CNC virpa SMEC SL2500BLM
CNC virpa SMEC SL2500BLM
CNC virpa SMEC SL2500BLM
CNC virpa SMEC SL2500BLM
CNC virpa SMEC SL2500BLM
CNC virpa SMEC SL2500BLM
CNC virpa SMEC SL2500BLM
CNC virpa SMEC SL2500BLM
more Images
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
CNC virpa
Ražotājs:
SMEC
Modelis:
SL2500BLM
Ražošanas gads:
2023
Stāvoklis:
ļoti labs (lietots)
Cena un atrašanās vieta
Atrašanās vieta:
Towarowa 29, 38-200 Jaslo, Polska Polija
Zvanīt
Tehniskā informācija
Virpošanas garums:
1 000 mm
Virpošanas diametrs:
405 mm
Vārpstas urbums:
76 mm
Apraksts
CNC virpa SMEC SL2500BLM
Ražošanas gads: 2023
Gijdpfx Aey Igibedujt
Fanuc vadības sistēma
C ass ar darbināmiem instrumentiem
Patrona 250 mm
Vārpstas caurbraukšana: 76 mm
Maksimālais virpošanas garums: 1000 mm
Maksimālais virpošanas diametrs: 405 mm