Netstal Elion 800-270Netstal
Elion 800-270
Netstal Elion 800-270
Netstal
Elion 800-270
Ražošanas gads
2021
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Vācija
Dati par iekārtu
- Iekārtas apzīmējums:
- Netstal Elion 800-270
- Ražotājs:
- Netstal
- Modelis:
- Ražošanas gads:
- 2021
- Stāvoklis:
- gatavs lietošanai (lietots)
- Darba stundas:
- 5 797 h
Cena un atrašanās vieta
- Atrašanās vieta:
- , Vācija
Zvanīt
Tehniskā informācija
- Spiediena spēks:
- 800 kN
- Skrūves diametrs:
- 40 mm
- Kopējais platums:
- 2 042 mm
- Kopējais augstums:
- 1 711 mm
- Kopējais svars:
- 8 200 kg
- Produkta garums (maks.):
- 4 545 mm
Piedāvājuma informācija
- Sludinājuma ID:
- A20705580
- Atsauces numurs:
- DE-INJ-NET-2021-00001
- Atjaunināšana:
- pēdējo reizi 16.04.2026
Apraksts
Šis Netstal Elion 800-270 tika ražots 2021. gadā. Tam ir spēcīga AXOS vadības sistēma un ātrgaitas iesmidzināšanas bloks, kas spēj sasniegt 450 mm/s. Iekārtai ir 40 mm diametra skrūve un pilnībā integrēts 9 kW hidrauliskais agregāts. Tā atbalsta instrumentu uzstādīšanas augstuma diapazonu 200-500 mm un ir aprīkota ar robota Euromap 67 saskarni. Ja vēlaties iegūt augstas kvalitātes injekcijas formēšanas iespējas, apsveriet Netstal Elion 800-270 mašīnu, kas mums ir pārdošanā. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.
Papildu informācija
Giedpfx Aox D Rlpedyjt
ieskaitot Wittmann Primus 16T robotsBraukšanas diapazoni: Z: 1250 mm, Y: 800 mm, X: 590 mm5 kg lietderīgās slodzesVadības sistēma: Wittmann CNC8, Primus R8.3 programmatūraR8 Teachbox TouchVakuuma ķēde ar papildu 5/2-ceļu vārstu
• Iesmidzināšanas bloks: 270 Powermaster ar iesmidzināšanas ātrumu līdz 450 mm/s.
• Skrūves diametrs: 40 mm, B tips, 3 zonu skrūve.
• Sprauslas tips: Pneimatiski vadāma adatvārsta sprausla ar papildu sildīšanas zonu.
• Minimālais uzstādīšanas augstums: 200 mm
• Maksimālais uzstādīšanas augstums: 500 mm
• Saspiešanas spēks: 800 kN
• Hidrauliskais bloks: 1: Pilnībā integrēts hidrauliskais bloks: 9 kW ar 140 bāru darba spiedienu.