INTEGREX E-410H
CNC virpošanas un frēzēšanas centrs
MAZAK
INTEGREX E-410H
Ražošanas gads
2004
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Hattingen
Dati par iekārtu
- Iekārtas apzīmējums:
- Ražotājs:
- MAZAK
- Modelis:
- INTEGREX E-410H
- Ražošanas gads:
- 2004
- Stāvoklis:
- lietots
Cena un atrašanās vieta
- Atrašanās vieta:
- Lager Hattingen
- A20661725
- Atsauces numurs:
- Atjaunināšana:
- pēdējo reizi 30.04.2026
Apraksts
maks. apstrādes diametrs 610 mm
maks. apstrādes garums 1 522 mm
pārvietošanās gaita - x 740 mm
pārvietošanās gaita - y 410 mm
pārvietošanās gaita - z 1 838 mm
vadība MAZATROL Fusion 640M Pro
b-ass 240°
c-ass 360°
vārpstas apgriezieni 4 000 apgr./min
vārpstas caurums 88 mm
frēzes vārpstas apgriezieni 12 000 apgr./min
instrumentu mainītāja vietu skaits 80
Giodpfex Avr Sex Adyet
CNC virpošanas un frēzēšanas centrs | MAZAK - INTEGREX E-410H
Iekārta ir labā, kopta stāvoklī.
Rūpnīcas vietā uzņemtos videomateriālus nosūtīsim pēc pieprasījuma.
#Tags: INTEGREXE41H | INTEGREX 410H | INTEGREX-E410 H
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
pārvietošanās gaita - x 740 mm
pārvietošanās gaita - y 410 mm
b-ass 240°
c-ass 360°
vārpstas caurums 88 mm
Giodpfex Avr Sex Adyet
Nosūtīt pieprasījumu
Tālrunis & Fakss
+49 2324 ... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Birmingham
1 757 km
Daudzfunkcionālas virpas
MazakIntegrex E-410H
MazakIntegrex E-410H
Mazā sludinājuma
Warburg
1 171 km
Iepakošanas maisos sistēma
Haver&BoeckerAbfüllanlage Rotopacker
Denkendorf
Koordinātu mērīšanas iekārta
ZeissAccura
ZeissAccura
Offenbach an der Queich
Iekšējās slīpmašīnas
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
Jünkerath
Frēzmašīna
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V