Sanders 3000 X 400 Mm iegādāties lietotu (100 827)
Niederlangen Rullīšu konveijeri / apstāšanās sistēmas
SANDERS3000 x 400 mm
SANDERS2000 x 400 mm
SANDERS3000 x 600 mm
SANDERS3000 x 600 mm
Neukamperfehn Iespraužami plaukti
SSI Schäfer R3000 / 2.280 x 400 mmFachteiler
Rödermark Metināšanas un līdzināšanas plāksne ar balsta kājām
UNBEKANNT3000 x 2000 x 400 mm
Brieselang Modulārā plaukts
FX Rauscher 2.500 x 1.220 x 400 mm25 Felder Fachbodenregal - 6 Ebenen
Brieselang Modulārā plaukts
FX Rauscher 2.500 x 1.220 x 400 mm1 Feld Fachbodenregal - 6 Ebenen
FX Rauscher 2.500 x 1.220 x 400 mm5 Felder Fachbodenregal - 6 Ebenen
Brieselang Plauktu statīvs | Darbnīcas plaukti
FX Rauscher 2.500 x 1.220 x 400 mm10 Felder Fachbodenregal - 6 Ebenen
Nordhorn Plauktu plaukts | Darbnīcas plaukts
Nedcon - HxBxT: 2.000 x 1.220 x 400 mm- 5 Ebenen - Grundfeld ab 59€ netto
Nordhorn Plauktu plauktu sistēma | Darbnīcas plaukti
Neukamperfehn U sadursmju aizsardzības stūris Sadursmju aizsardzības stūris
Höhe: 400 mm / Materialstärke: ca. 6 mm/Profilabm. außen: U: ca. 100 x 50 mm
Neukamperfehn Darbgalds Darbgalds galds Plauktu plaukts plaukts
SSI Schäfer PR600 /2.900 x 800 x 940 mm/inkl. Fachbodenregal SSI Schäfer R 3000
Höhe: 400 mm / Materialstärke: ca. 5 mm/Profilabm. außen: U: ca. 50 x 50 mm
Neukamperfehn Plauktu plaukts
SSI Schäfer R 3000994 x 600 mm
Ennepetal Virsmas plāksne
RÜBENACH - BONN BEUEL5000 x 3000 x 400mm
Neukamperfehn Augstplauktu noliktava plauktu statīvi
SSI Schäfer R 3000 Fachboden1.295 x 790 mm
SANDERS2000 x 600 mm
SANDERS2000 x 600 mm
Karczmiska Pierwsze Svars 3000 kg, nerūsējošais tērauds, 1500 x 2000 mm
Radwag
Babberich Poligrāfijas mašīna 3000 x 15 mm
KeilinghausPLS 1500 HY
Babberich Virpa 1380 x 3000 mm