Müller Martini 300
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Helmstedt Vācija
Seglu stitchers ar padevi un Trismalu griesanas masina Müller Martini 300
more Images
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Seglu stitchers ar padevi un Trismalu griesanas masina
Ražotājs:
Müller Martini
Modelis:
300
Stāvoklis:
gatavs lietošanai (lietots)
Cena un atrašanās vieta
Atrašanās vieta:
Porschestrasse 21, 38350 Helmstedt, Deutschland Vācija
A4054898
Atsauces numurs:
Apraksts
Size: max 480 x 325 mm
Size untrimmed with lap:
max 480 x 325 mm
min 90 x 115 mm
Size untrimmed without lap:
max 440 x 300 mm
Gjdpfod N D Nwox Aduebl
min 158 x 115 mm
Size trimmed with lap:
max 470 x 320 mm
min 148 x 105 mm
Size trimmed without lap:
max 430 x 295 mm
min 148 x 105 mm
Speed: max 14.000 c/h
Power requirements: 11-18 kW (220/380V, 50Hz)