S50D TRIPLEX 6300 FREE-LIFT PLATFORM1600
Sānlādes iekrāvējs
Hubtex
VB plus PVN
Ražošanas gads
2008
Stāvoklis
Lietots
(pilnībā funkcionāls)
Atrašanās vieta
Łomno
Dati par iekārtu
- Iekārtas apzīmējums:
- Sānlādes iekrāvējs
- Ražotājs:
- Hubtex
- Ražošanas gads:
- 2008
- Stāvoklis:
- ļoti labs (lietots)
- Funkcionalitāte:
- pilnībā funkcionāls
- Darba stundas:
- 11 028 h
Cena un atrašanās vieta
VB plus PVN
- noma:
- iespējams
- Atrašanās vieta:
- Łomno 15A, 27-225 Pawłów, Polska
Zvanīt
Tehniskā informācija
- Celtspēja:
- 5 000 kg
- Celšanas augstums:
- 6 300 mm
- Brīvā pacelšana:
- 1 800 mm
- Kravas smaguma centrs:
- 700 mm
- Degvielas veids:
- dīzeļdegviela
- Masta veids:
- trīskāršs (triplex)
- Būvniecības augstums:
- 2 950 mm
- Dzinēju ražotājs:
- VW
- Pārnesuma veids:
- hidrostatisks
- Dakšas rāmja platums:
- 1 300 mm
- Dakšu garums:
- 1 600 mm
- Dakšu platums:
- 180 mm
- Dakšas biezums:
- 50 mm
- Riepu stāvoklis:
- 100 procenti
- Priekšējās riepas veids:
- pneimatiskās riepas (ar gaisu pildītas)
- Priekšējās riepas izmērs:
- Aizmugurējās riepas tips:
- Aizmugurējās riepas izmērs:
- Kopējais svars:
- 13 750 kg
- Tukšais svars:
- Kopējais augstums:
- 2 600 mm
- Kopējais garums:
- 4 400 mm
- Kopējais platums:
- 2 400 mm
- Krāsa:
- pelēks
- Aprīkojums:
- CE marķējums, apgaismojums, kabīne, paliktņu dakšas, regulējams strēle, sānu nobīde
Piedāvājuma informācija
- Sludinājuma ID:
- A21866598
- Atsauces numurs:
- P_W259
- Atjaunināšana:
- pēdējo reizi 06.05.2026
Apraksts
SĀNPUSES IEKRĀVĒJS – HUBTEX S50D – 2008 | 11 028 MTH | DĪZELIS | TRIPLEX 6300 mm | Platforma 1600 mm
🚀 Gatavs darbam jau no pirmās dienas – nekādu investīciju, nekādu risku
🔍 Kāpēc tieši šī iekārta?
Meklējat tehniku, kas nepārtrauks jūsu ražošanas procesu?
Šis HUBTEX S50D ir pārbaudīts risinājums pēc pilnas apkopes –
iesēdies un sāc strādāt. Nekādu slēptu izmaksu.
✔ Pilna apkope (eļļas, filtri, visu komponentu pilna pārbaude)
✔ Tehniskais un vizuālais stāvoklis: kā jauns ✨
✔ Tikai 11 028 motostundas – reāli zems lietojums
✔ Jaunas riepas – nekādu papildu ieguldījumu
⚙️ Galvenās specifikācijas
Celtspēja: 5 000 kg
Piedziņa: Dīzelis ⛽
Masts: Triplex – 6 300 mm
Dakšu pozicionētājs: 1 300 mm
Dakšu garums: 1 600 mm
Kabīne: pilna / ar apsildi 🔥
Platforma: 1 600 mm
📊 Pilna tehniskā specifikācija
Vispārīgi dati:
Ražošanas gads: 2008
Motostundas: 11 028 MTH
Celtspēja: 5 000 kg
Svara centrs: 700 mm
Iekrāvēja masa: 8 750 kg
Masts un celšana:
Masta tips: Triplex
Celšanas augstums: 6 300 mm
Dakšas un pārkares:
Dakšu pozicionētājs: 1 300 mm
Dakšas: 1 600 mm
Izmēri:
Augstums: 2 600 mm
Garums: 4 400 mm
Platums: 2 400 mm
Kopējais augstums: 2 950 mm
Šasija un riteņi:
Riepas: pneimatiskās (100%) – jaunas
Priekšējās: 250-15
Aizmugurējās: 250-15
🧰 Aprīkojums
✔ Pilna apsildāma kabīne
✔ Dakšu pozicionētājs
✔ Regulējams labās dakšas augstums
✔ Iekrāvēja izlīdzināšanas sistēma
Tehniskais: 5/5 – pilnībā apkalpots
Vizuālais: renovēts, kā jauns, bez korozijas
🏭 Ideāli piemērots:
✔ Šauru eju noliktavām
✔ Koksnes, metāla un cauruļu industrijām
✔ Garenkravu pārvadājumiem
✔ Iekštelpu un ārtelpu darbam
💼 Ko jūs iegūstat
Jūs nepērkat parastu "lietotu iekrāvēju".
Jūs iegūstat pilnībā pārbaudītu, gatavu darbam iekārtu:
✔ Katrs agregāts pirms pārdošanas tiek pilnībā pārbaudīts
✔ Gatavs tūlītējai ekspluatācijai
✔ Tiešsaistes prezentācija reāllaikā 🎥
✔ Piegāde tieši uz jūsu uzņēmumu
🚛 Piegāde un atbalsts
✔ Transports visā Eiropā
✔ Visaptverošs loģistikas serviss
✔ Palīdzība līzingā/finansēšanā
✔ Pēcpārdošanas atbalsts
🏆 Kāpēc izvēlēties FT LOGISTICS?
Mēs piegādājam tehniku, kas strādā – nevis stāv servisā.
Gbjdpsy Nmdhofx Aduol
✔ Pieejami vairāk nekā 100 agregāti
✔ Serviss un sagatavošana uz vietas
✔ Pieredze visā Eiropā
✔ Simtiem apmierinātu klientu
📞 Sazinieties ar mums jau šodien
FT LOGISTICS – Kvalitāte, par ko atbildam. Serviss, kam varat uzticēties.
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
🔍 Kāpēc tieši šī iekārta?
⚙️ Galvenās specifikācijas
Piedziņa: Dīzelis ⛽
Masts: Triplex – 6 300 mm
Dakšu pozicionētājs: 1 300 mm
Dakšu garums: 1 600 mm
Kabīne: pilna / ar apsildi 🔥
Platforma: 1 600 mm
📊 Pilna tehniskā specifikācija
Vispārīgi dati:
Ražošanas gads: 2008
Motostundas: 11 028 MTH
Svara centrs: 700 mm
Iekrāvēja masa: 8 750 kg
Masts un celšana:
Masta tips: Triplex
Celšanas augstums: 6 300 mm
Dakšas un pārkares:
Dakšu pozicionētājs: 1 300 mm
Dakšas: 1 600 mm
Izmēri:
Augstums: 2 600 mm
Garums: 4 400 mm
Platums: 2 400 mm
Kopējais augstums: 2 950 mm
Šasija un riteņi: