Horizon VAC-100a | 15,6 milj. | 2001Horizon
VAC-100
Horizon VAC-100a | 15,6 milj. | 2001
Horizon
VAC-100
Ražošanas gads
2001
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Volkach 

Dati par iekārtu
- Iekārtas apzīmējums:
- Horizon VAC-100a | 15,6 milj. | 2001
- Ražotājs:
- Horizon
- Modelis:
- VAC-100
- Ražošanas gads:
- 2001
- Stāvoklis:
- lietots
Cena un atrašanās vieta
- Pārdevēja atrašanās vieta:
- Im Seelein 8, 97332 Volkach, Vācija

Zvanīt
Piedāvājuma informācija
- Sludinājuma ID:
- A22606327
- Atsauces numurs:
- 23290
- Atjaunināšana:
- pēdējo reizi 24.08.2026
Apraksts
Salikšanas tornis ar iesūkšanas un pūšanas gaisu HORIZON VAC-100a, 10 stacijas, lietots
Īpašas iezīmes:
- Efektīvs un uzticams: Horizon VAC-100a ir paredzēts prasīgām darba vidēm un nodrošina ātru un efektīvu materiālu salikšanu
- Touch & Work: Pateicoties 'Touch & Work' tehnoloģijai, VAC-100a ir viegli un intuitīvi lietojams
- Atmiņa: Iekārta ir aprīkota ar 9 programmējamiem atmiņas slotiem atkārtotiem uzdevumiem, kas ietaupa Jūsu laiku un pūles
- Precizitāte un akurātums: Aizmirstiet par kļūdām, dubultlapām vai iestrēgumiem. VAC-100a piedāvā kļūdu novēršanas kontroli, kas garantē, ka katrs komplekts tiek salikts perfekti
Specifikācijas:
- Formāts: maks. 500x350mm; min. 148x120mm
- Papīra svars: 40-250g/m²
- Jauda: līdz 9 500 komplektiem/h
- Ielādes kapacitāte: 55mm/stacija
- Elektrība: 230V; 50Hz – 1,86kW
- Izmēri: 842x652x1 961mm
Njdpozv Rt Defx Agvsda
- Svars: 310kg
Kompleksa servisa pakete:
Mēs parūpēsimies par visu: sākot no drošas iepakošanas, transporta un muitas formalitātēm. Pēc pieprasījuma sagatavosim arī individuālu līzinga piedāvājumu.
Ilgtspējīgs un ekonomisks risinājums:
Izvēlieties lietotu iekārtu un iegūstiet divkāršu labumu: saudzējiet vidi un taupiet budžetu. Neskatoties uz iespējamiem lietojuma pazīmēm, Jūs saņemat kvalitatīvu produktu par pievilcīgu cenu.
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Īpašas iezīmes:
- Efektīvs un uzticams: Horizon VAC-100a ir paredzēts prasīgām darba vidēm un nodrošina ātru un efektīvu materiālu salikšanu
- Touch & Work: Pateicoties 'Touch & Work' tehnoloģijai, VAC-100a ir viegli un intuitīvi lietojams
- Atmiņa: Iekārta ir aprīkota ar 9 programmējamiem atmiņas slotiem atkārtotiem uzdevumiem, kas ietaupa Jūsu laiku un pūles
- Precizitāte un akurātums: Aizmirstiet par kļūdām, dubultlapām vai iestrēgumiem. VAC-100a piedāvā kļūdu novēršanas kontroli, kas garantē, ka katrs komplekts tiek salikts perfekti
Specifikācijas:
- Formāts: maks. 500x350mm; min. 148x120mm
- Papīra svars: 40-250g/m²
- Jauda: līdz 9 500 komplektiem/h
- Ielādes kapacitāte: 55mm/stacija
- Elektrība: 230V; 50Hz – 1,86kW
- Izmēri: 842x652x1 961mm
Njdpozv Rt Defx Agvsda
- Svars: 310kg
Kompleksa servisa pakete:
Mēs parūpēsimies par visu: sākot no drošas iepakošanas, transporta un muitas formalitātēm. Pēc pieprasījuma sagatavosim arī individuālu līzinga piedāvājumu.
Ilgtspējīgs un ekonomisks risinājums:
Izvēlieties lietotu iekārtu un iegūstiet divkāršu labumu: saudzējiet vidi un taupiet budžetu. Neskatoties uz iespējamiem lietojuma pazīmēm, Jūs saņemat kvalitatīvu produktu par pievilcīgu cenu.
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Volkach
1 230 km
Horizon VAC-100m | 2004
HorizonVAC-100
HorizonVAC-100
Mazā sludinājuma
Helsinki
375 km
Savākšanas iekārta
HorizonVAC-100
HorizonVAC-100
Mazā sludinājuma
Neuwied
1 330 km
Savākšanas iekārta
HorizonVAC 100 a c , SPF20a FC20a
HorizonVAC 100 a c , SPF20a FC20a
Mazā sludinājuma
Volkach
1 230 km
Horizon VAC 100a | 2007 | 12,11 milj.
HorizonVAC 100a
HorizonVAC 100a
Mazā sludinājuma
Volkach
1 230 km
Horizon VAC 100a | 2007 | 9,1 milj.
HorizonVAC 100a
HorizonVAC 100a
Mazā sludinājuma
Emskirchen
1 227 km
Salīdzināšanas mašīna
HORIZONVAC-100a
HORIZONVAC-100a
Mazā sludinājuma
Volkach
1 230 km
Horizon VAC-100 un VAC-100 m, SPF-20 A, FC-20 A
HorizonVAC-100 models
HorizonVAC-100 models
Mazā sludinājuma
Volkach
1 230 km
Horizon VAC 100a | 1998
HorizonVAC 100a
HorizonVAC 100a
Mazā sludinājuma
Otterndorf
1 048 km
Dokumentu pabeigšanas sistēma
HorizonVac 100A, SPF 20, FC 20, PJ 77
HorizonVac 100A, SPF 20, FC 20, PJ 77
Mazā sludinājuma
Volkach
1 230 km
Horizon | VAC-100 m | kolators | 10 stacijas | 2009 gads
HorizonVAC-100
HorizonVAC-100
Jūsu sludinājums ir veiksmīgi dzēsts
Radās kļūda




















































