HISWeld HIS16V33015 - Aktion
Fiksēta cena plus PVN
Stāvoklis
Jauns
Atrašanās vieta
Austrija Austrija
Metināšanas galds HISWeld HIS16V33015 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Metināšanas galds
Ražotājs:
HISWeld
Modelis:
HIS16V33015 - Aktion
Stāvoklis:
jauns
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
Atrašanās vieta:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austrija
A21427657
Atsauces numurs:
Atjaunināšana:
pēdējo reizi 07.05.2026
Apraksts
Stāvoklis: jauns
Piegādes laiks: apmēram 2–4 nedēļas no pasūtījuma
Darba zona: 3000 x 1500 mm
Gedpfxjyq Srls Aduebl
Celtspēja: 3000 kg
Svars: 755 kg
Sānu sienu augstums: 100 mm
Darba virsmas biezums: 12 mm
Urbuma diametrs: 16 mm
MŪSU PREMIUM 16 MM URBUMA SISTĒMAS DARBA GALDI IR STANDARTS KOMERCIĀLAI UN INDUSTRIĀLAI LIETOŠANAI. 3D MODEĻI VEIDO VISA SISTĒMAS PAMATU, KURU VAR PAPLAŠINĀT UZ VISĀM PIECAM PUSĒM.
Mūsu galdus izceļ ļoti augstā cietība ar JAUNO CR75M+ VIRSMU, kā arī ārkārtīgi augstā precizitāte – +/- 0,05 mm pa visu galda virsmu un ļoti precīza caurumu diametru tolerance visā caurumu režģī.
3D standarta metināšanas un fiksācijas galds, 3000 x 1500 x 100 mm ar CR75M+ cietības pārklājumu
Galda sistēma: 16 mm
Materiāla biezums: 12 mm
Speciāla pretlīpšanas virsma, kas novērš metināšanas šļakatu pieķeršanos
Komplektā ar galda apakšstruktūru un standarta kājām
* S355J2+N ar CR75M+ cietināšanas tehnoloģiju
* Urbuma diametrs: 16 mm, materiāla biezums: 12 mm
* Ietver pārklātu galda apakšstruktūru
* Sānu sija 100 mm ar divrindu urbuma izkārtojumu un 25 mm attālumu starp urbumiem
* Galda virsma ar divpusēju smalku skalojumu un 50 x 50 mm režģa līniju