BD25CNC3A1S
CNC cauruļu liekšanas iekārta, automātiska
EQ Automation
BD25CNC3A1S
EXW VB PVN nav atdalāms
Ražošanas gads
2026
Stāvoklis
Lietots
(pilnībā funkcionāls)
Atrašanās vieta
Su Zhou Shi
Dati par iekārtu
- Iekārtas apzīmējums:
- Ražotājs:
- EQ Automation
- Modelis:
- BD25CNC3A1S
- Iekārtas numurs:
- 2026BD25
- Ražošanas gads:
- 2026
- Stāvoklis:
- teju kā jauns (lietots)
- Funkcionalitāte:
- pilnībā funkcionāls
- Darba stundas:
- 8 h
Cena un atrašanās vieta
EXW VB PVN nav atdalāms
- Atrašanās vieta:
Zvanīt
Tehniskā informācija
- Liekšanas leņķis (maks.):
- 190 °
- Kopējais svars:
- 1 000 kg
- Kopējais garums:
- 1 800 mm
- Kopējais platums:
- 850 mm
- Kopējais augstums:
- 1 230 mm
- Jauda:
- 8 kW (10,88 zs)
- Ieejas spriegums:
- 380 V
- Ievades strāvas veids:
- Gaisa kondicionieris
- Garantijas ilgums:
- 12 mēneši
- Vadības skapja augstums:
- 1 200 mm
Piedāvājuma informācija
- Sludinājuma ID:
- A20980507
- Atsauces numurs:
- BD25CNC
- Atjaunināšana:
- pēdējo reizi 20.01.2026
Apraksts
Viengalvas Servo CNC cauruļu locīšanas iekārta BD25CNC3A1S
Iekārtas modelis: BD25CNC3A1S
Iekārtas pielietojums
Transports
Mēbeļu industrija
Atpūtas un izklaides nozare
Gedpfx Aoyak E Njdyjit
Fitnesa aprīkojums, bērnu ratiņi, daudzfunkcionāli rati, atrakciju parku konstrukcijas.
Apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanu (HVAC) un sadzīves tehnikas nozare
Smagā rūpniecība
Dažādas citas nozares
Maksimālais liekšanas caurules diametrs × sieniņas biezums
(parastais tērauds, alumīnijs, varš u.c.): Φ25mm×1,2mm
Maksimālais liekšanas rādiuss: R150mm
Maksimālais liekšanas leņķis: 190°
Maksimālais padeves garums: 1200mm
Darba ātrums: Liekšanas ātrums līdz 150°/s
Darba ātrums: Caurules rotācijas ātrums līdz 200°/s
Darba ātrums: Padeves ātrums līdz 1000mm/s
Darba precizitāte: Liekšanas precizitāte ±0,1°
Darba precizitāte: Rotācijas precizitāte ±0,1°
Darba precizitāte: Padeves precizitāte ±0,1mm
Datu pārraides režīms:
1. Koordinātas (X.Y.Z)
2. Darba vērtības (Y.B.C)
Liekšanas režīms: Servo liekšana
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Iekārtas modelis: BD25CNC3A1S
Iekārtas pielietojums
Transports
Mēbeļu industrija
Atpūtas un izklaides nozare
Gedpfx Aoyak E Njdyjit
Smagā rūpniecība
Dažādas citas nozares
Datu pārraides režīms:
1. Koordinātas (X.Y.Z)
2. Darba vērtības (Y.B.C)
Piegādātājs
Piezīme: Reģistrējieties bez maksas vai piesakieties, lai iegūtu visu informāciju.
Reģistrēts kopš: 2023
9 Sludinājumi tiešsaistē
Nosūtīt pieprasījumu
Tālrunis & Fakss
+86 188 6... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Ponitz
1 039 km
Metināšanas robots
OH-au2mateLorch Cobot welding Schweißroboter
Mazā sludinājuma
Austrija
1 391 km
HAAS UMC 750
HAASUMC 750
Kanal
Lentzāģis
MEPShark 332 nc evo
MEPShark 332 nc evo
Čehijas Republika
991 km
Edgebander
FORMAT4TEMPORA 60.06 glueBox x-motion
Erwitte
Cauruļu lāzergriešanas mašīna
Small Tube Laser Cutting MachineG16 PRO 3kW