DN SOLUTIONS PUMA TT1300SYYB
DN SOLUTIONS PUMA TT1300SYYB
Ražošanas gads
2019
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Vācija Vācija
DN SOLUTIONS PUMA TT1300SYYB DN SOLUTIONS PUMA TT1300SYYB
more Images
DN SOLUTIONS PUMA TT1300SYYB
DN SOLUTIONS PUMA TT1300SYYB
DN SOLUTIONS PUMA TT1300SYYB
DN SOLUTIONS PUMA TT1300SYYB
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
DN SOLUTIONS PUMA TT1300SYYB
Ražotājs:
DN SOLUTIONS
Modelis:
PUMA TT1300SYYB
Ražošanas gads:
2019
Stāvoklis:
gatavs lietošanai (lietots)
Cena un atrašanās vieta
Atrašanās vieta:
, Vācija Vācija
Zvanīt
Tehniskā informācija
Vārpstas motora jauda:
15 000 W
Vārpstas ātrums (maks.):
6 000 apgr./min
X assis pārvietošanās distance:
135 mm
Y ass pārvietošanās attālums:
30 mm
Z ass pārvietošanās attālums:
230 mm
Kopējais augstums:
2 070 mm
Kopējais platums:
2 300 mm
Kontrolieru ražotājs:
FANUC
Produkta garums (maks.):
3 510 mm
Asu skaits:
8
Piedāvājuma informācija
Sludinājuma ID:
A21445552
Atsauces numurs:
DE-TUR-PUM-2019-00001
Atjaunināšana:
pēdējo reizi 24.03.2026
Apraksts
• Konfigurācija: Divu vārpstu / divu virzuļu (neatkarīga darbība)
• Uzgriežņa izmērs: 6" (170)
• Stieņa ietilpība: 51 mm
• Kustības: X1/X2 135/80 mm; Z1/Z2 530/530 mm; Y ass 30/40 mm.
• Vārpstas motora jauda: 15 / 11 / 7,5 kW.
• Turreļa stacijas: (BMT 45): 12 / 12 (BMT 45)
• Vadotnes: Rullīšu vadotnes: Rullīšu vadotnes: Rullīšu vadotnes
• Iespējas: Integrēta ātrgaitas C-ass un Y-ass sarežģītai apstrādei.
Papildu aprīkojums
• Augstspiediena dzesēšanas šķidrums caur revolveri
• Eļļas skimeris
• Dzesēšanas šķidruma padeve caur labo/apakšvārpstu
• Detaļu izmetējs (apakšvārpsta)
• Detaļu uztvērējs pie galvenās vārpstas ar savākšanas kasti
• Detaļu noņemšanas konveijera lentes apakšvārpstai
• Instrumentu iestatītājs (automātiskais elektriskais)
• Automātiska izslēgšanās
• Stieņu padevēja saskarne (stieņu padevējs nav iekļauts komplektācijā)
• 3 krāsu statusa indikators
• Pēc izvēles: Šķembu konveijers (eņģu lentes konveijers). Cena pēc pieprasījuma
• Pēc izvēles:
• 5 gab. Ārējo virpošanas instrumentu turētājs BMT45 20x20 single (500-0665)
• 2 gab. Slīpēšanas instrumentu turētājs BMT45 20x20 kreisais labais (500-0668)
Gbsdjyrr Suspfx Aduol
• 1 gab. Ārējo virpošanas instrumentu turētājs BMT45 20x20 dubultais vienvietīgais (500-0669)
• 2 gab. Dubults ārējo virpošanas instrumentu turētājs HS (500-0686)
• 1 gab. Atdalīšanas instrumentu turētājs (500-6317)
• 7 gab. Urbju turētājs ID 25 mm BMT 45 (500-5898)