Z-MaT TN500-450 Siemens Shop Turn
Ražošanas gads
2025
Stāvoklis
Jauns
Atrašanās vieta
Neustadt am Rübenberge Vācija
CNC virpošanas un frēzēšanas centrs Z-MaT TN500-450 Siemens Shop Turn
more Images
YouTube video
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
CNC virpošanas un frēzēšanas centrs
Ražotājs:
Z-MaT
Modelis:
TN500-450 Siemens Shop Turn
Ražošanas gads:
2025
Stāvoklis:
jauns
Cena un atrašanās vieta
Atrašanās vieta:
Am Weinberge 1A, 31535 Neustadt, Deutschland Vācija
Apraksts
Z-MaT TN500-450 Siemens 828 D ShopTurn, 15" skārienekrāns
35° slīpais gultnis, CNC virpas centrs ar luneti
C-ass, hidrauliskā bremze ar piedziņas darbarīkiem,
Lineārie rullīšu vadotnes visās asīs
ar lineāro robotu un žurnālu
Maks. izvadriņķa diametrs: 550 mm
Maks. virpošanas diametrs: 360 mm
Maks. virpošanas garums: 450 mm
Ātrgaitas X/Z: 20/20 m/min
Revolveris 12 stacijas, BMT45
no tām 12 ar piedziņu
Maks. apgriezieni: 4000 apgr./min, 3 kW
Vārpsta
Patronas diametrs: 254 mm
Vārpstas padziļinājums: A2-8
Maks. stieņa diametrs: 75 mm
Vārpstas cauruma diametrs: 86 mm
Piedziņas jauda tiešā piedziņā: 22/30 kW
Maks. apgriezieni: 3 000 apgr./min
Lunetes diametrs: 110 mm / MK 5
Lunetes pinoles gājiens: 100–500 mm