WMU Schutzgasdurchlaufofen VKD5000G
Ražošanas gads
1996
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Werl Vācija
Konveijera lentes caurplūsmas krāsns WMU Schutzgasdurchlaufofen VKD5000G
more Images
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Konveijera lentes caurplūsmas krāsns
Ražotājs:
WMU
Modelis:
Schutzgasdurchlaufofen VKD5000G
Iekārtas numurs:
VKD5000G
Ražošanas gads:
1996
Stāvoklis:
lietots
Cena un atrašanās vieta
Atrašanās vieta:
Werl, Vācija Vācija
Zvanīt
Tehniskā informācija
Jauda:
180 kW (244,73 zs)
Temperatūra:
1 120 °C
Iekšējais garums:
5 000 mm
Iekšējais platums:
550 mm
Iekšējais augstums:
130 mm
Kameru skaits:
3
Pēdējās kapitālremonta gads:
Apraksts
Tehniskie dati:
Uzkarsētā daļas garums: 5000 mm
Sildīšanas zonu skaits: 3
Darba temperatūra: līdz 1120 °C
Darbības platums: 550 mm
Gbjdpjy Nyqzsfx Aduel
Darbības augstums: 130 mm
Sildīšanas jauda: 180 kW
Aizsarggāze: ūdeņradis / slāpeklis
Iekārta 2025. gadā tika no jauna izklāta un ir ar gandrīz jaunu krāsns mufeļu.
Papildu jautājumu vai informācijas gadījumā ar mums varat sazināties pa tālruni vai e-pastu.
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Piegādātājs
Pēdējo reizi tiešsaistē: pagājušajā nedēļā
Reģistrēts kopš: 2021
2 Sludinājumi tiešsaistē
Zvanīt
Nosūtīt pieprasījumu
Zemeus
Vācija
Austrija
Šveice
Amerikas Savienotās Valstis
Apvienotā Karaliste
Francija
Beļģija
Spānija
Meksika
Itālija
Nīderlande
Polija
Krievijas Federācija
Baltkrievija (Baltkrievijas Republika)
Ukraina
Igaunija
Turcija
Jaunzēlande
Īrija
Čehijas Republika
Dānija
Somija
Zviedrija
Norvēģija
Luksemburga
Grieķija
Lietuva
Latvija
Islande
Portugāle
Brazīlija
Venecuēla
Argentīna
Ungārija
Slovākija
Rumānija
Moldova
Slovēnija
Serbija
Melnkalne
Albānija
Horvātija
Bulgārija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Izraēla
Ēģipte
Maroka
Indija
Indonēzija
Dienvidkoreja
Japāna
Taizeme
Malaizija
Vjetnama
Ķīna, Tautas Republika
Taivāna
Irāna
Bangladeša
Pieprasījumu neizdevās nosūtīt. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.
Tālrunis & Fakss
+49 2922 ... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Nepārtraukta krāsns Kohnle TE 1000-100/60-1000
more images
Vācija Vācija
1 120 km
Nepārtraukta krāsns
KohnleTE 1000-100/60-1000
Mazā sludinājuma
Elektriskā ratiņu krāsns 1300°C ROHDE HWE 7200/13
Vācija Meiningen
1 165 km
Elektriskā ratiņu krāsns 1300°C