TBT ML300-4-1450
Ražošanas gads
2004
Stāvoklis
Lietots (pilnībā funkcionāls)
Atrašanās vieta
Vācija Vācija
Dziļo caurumu urbšanas iekārta TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
TBT ML300-4-1450
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Dziļo caurumu urbšanas iekārta
Ražotājs:
TBT
Modelis:
ML300-4-1450
Ražošanas gads:
2004
Stāvoklis:
gatavs lietošanai (lietots)
Funkcionalitāte:
pilnībā funkcionāls
Tehniskā informācija
Urbuma dziļums:
750 mm
Vārpstas ātrums (maks.):
6 720 apgr./min
Urbuma diametrs:
20 mm
Vārpstas gājiens:
1 450 mm
Attālums starp centriem:
120 mm
nodrošināšana
Atrašanās vieta:
Vācija Vācija – Attālums: apm. 1 372 km
Pieejamība:
nekavējoties pēc izsoles beigām
Piegādes nosacījumi:
EXW
Demontāžas un iekraušanas izmaksas:
Saņemšana uz vietas:
bezmaksas
Piegādes izmaksas:
Apraksts
TECHNISKĀS DETAĻAS
Vārpstu skaits: 4
Vārpstu attālums: 120 mm
Vārpstas piedziņa: 4 × 4 kW
Vārpstas apgriezieni: 672 – 6.720 1/min
Vārpstas gājiens: 1.450 mm
Urbuma diametrs: 4 – 20 mm
Urbuma dziļums: 750 mm
APRĪKOJUMS
- Skavu transportieris
- Gaisa dzesētājs
- Filtra iekārta
- Konveijera lente ar sagatavju turētājiem
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Maksājumu apstrāde
Iegādes papildu izmaksas:
18 %