Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs
Still RX 60-35

VB plus PVN
16 500 €
Ražošanas gads
2015
Stāvoklis
Lietots (pilnībā funkcionāls)
Atrašanās vieta
Ljubljana Slovēnija
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35
more Images
Still RX 60-35
Still RX 60-35

Dati par iekārtu

Iekārtas apzīmējums:
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs
Ražotājs:
Still
Modelis:
RX 60-35
Iekārtas numurs:
516356F00033
Ražošanas gads:
2015
Stāvoklis:
lietots
Funkcionalitāte:
pilnībā funkcionāls
Darba stundas:
9 277 h

Cena un atrašanās vieta

VB plus PVN
16 500 €
noma:
iespējams
Pārdevēja atrašanās vieta:
Volavlje 1A, 1000 Ljubljana, Slovēnija Slovēnija
Zvanīt

Tehniskā informācija

Celtspēja:
3 500 kg
Celšanas augstums:
5 070 mm
Brīvā pacelšana:
160 mm
Degvielas veids:
elektrisks
Masta veids:
simplex
Būvniecības augstums:
3 225 mm
Dakšu garums:
1 200 mm
Piedziņas veids:
Elektro

Piedāvājuma informācija

Sludinājuma ID:
A19086511
Atsauces numurs:
801722
Atjaunināšana:
pēdējo reizi 29.10.2025

Apraksts

Elektriskais 4-riteņu iekrāvējs
Šasijas numurs: 516356F00033
Slodzes centrs: 500
ISO klase: ISO klase 3 = 2 500 - 4 999 kg
Masta tips: Standarta
Tehniskais stāvoklis: labs
Priekšējās riepas tips: Superelastīgs
Aizmugurējo riepu tips: Superelastīgs
Akumulatora spriegums: 80V
Akumulatora jauda: 775Ah
Akumulatora tips: PzS
Akumulatora izgatavošanas gads: 2012

Sānu pārvietotājs,
3. vārsts, 4. vārsts,
Ppodpfxswhtgte Aiksu

Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.

Piegādātājs

Reģistrēts kopš: 2019

20 Sludinājumi tiešsaistē

Zvanīt

Nosūtīt pieprasījumu

Zemeus 
Vācija
Austrija
Šveice
Amerikas Savienotās Valstis
Apvienotā Karaliste
Francija
Beļģija
Spānija
Meksika
Itālija
Nīderlande
Polija
Krievijas Federācija
Baltkrievija (Baltkrievijas Republika)
Ukraina
Igaunija
Turcija
Jaunzēlande
Īrija
Čehijas Republika
Dānija
Somija
Zviedrija
Norvēģija
Luksemburga
Grieķija
Lietuva
Latvija
Islande
Portugāle
Brazīlija
Venecuēla
Argentīna
Ungārija
Slovākija
Rumānija
Moldova
Slovēnija
Serbija
Melnkalne
Albānija
Horvātija
Bulgārija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Izraēla
Ēģipte
Maroka
Indija
Indonēzija
Dienvidkoreja
Japāna
Taizeme
Malaizija
Vjetnama
Ķīna, Tautas Republika
Taivāna
Irāna
Bangladeša
Piezīme: Jūsu pieprasījums tiks nosūtīts visiem attiecīgās mašīnu kategorijas pārdevējiem. Tādējādi jūs varat saņemt ļoti daudz piedāvājumu.
Pieprasījumu neizdevās nosūtīt. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

Tālrunis & Fakss

+386 1 22... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Elektriskais iekrāvējs - Akumulators 93% - Pacelšanas augstums 6,65 m STILL RX 60-35
Elektriskais iekrāvējs - Akumulators 93% - Pacelšanas augstums 6,65 m STILL RX 60-35
Elektriskais iekrāvējs - Akumulators 93% - Pacelšanas augstums 6,65 m STILL RX 60-35
Elektriskais iekrāvējs - Akumulators 93% - Pacelšanas augstums 6,65 m STILL RX 60-35
Elektriskais iekrāvējs - Akumulators 93% - Pacelšanas augstums 6,65 m STILL RX 60-35
Elektriskais iekrāvējs - Akumulators 93% - Pacelšanas augstums 6,65 m STILL RX 60-35
Elektriskais iekrāvējs - Akumulators 93% - Pacelšanas augstums 6,65 m STILL RX 60-35
Elektriskais iekrāvējs - Akumulators 93% - Pacelšanas augstums 6,65 m STILL RX 60-35
Elektriskais iekrāvējs - Akumulators 93% - Pacelšanas augstums 6,65 m STILL RX 60-35
more images
Vācija Pulheim
1 331 km
Elektriskais iekrāvējs - Akumulators 93% - Pacelšanas augstums 6,65 m
STILLRX 60-35
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Furgons IVECO Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
more images
Pfeffenhausen
1 248 km
Furgons
IVECODaily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35 / ZVG+SS / 4601 Std.
more images
Weyhe
1 091 km
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs
StillRX 60-35 / ZVG+SS / 4601 Std.
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Elektriskais iekrāvējs Still RX 60-35 L
Elektriskais iekrāvējs Still RX 60-35 L
Elektriskais iekrāvējs Still RX 60-35 L
Elektriskais iekrāvējs Still RX 60-35 L
Elektriskais iekrāvējs Still RX 60-35 L
Elektriskais iekrāvējs Still RX 60-35 L
Elektriskais iekrāvējs Still RX 60-35 L
Elektriskais iekrāvējs Still RX 60-35 L
Elektriskais iekrāvējs Still RX 60-35 L
Elektriskais iekrāvējs Still RX 60-35 L
more images
Vācija Crailsheim
1 296 km
Elektriskais iekrāvējs
StillRX 60-35 L
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Stiepļu vilkšanas mašīna KOCH KHZ 5000
Stiepļu vilkšanas mašīna KOCH KHZ 5000
Stiepļu vilkšanas mašīna KOCH KHZ 5000
Stiepļu vilkšanas mašīna KOCH KHZ 5000
Stiepļu vilkšanas mašīna KOCH KHZ 5000
more images
Horvātija Đakovo
1 357 km
Stiepļu vilkšanas mašīna
KOCHKHZ 5000
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35 / 2606 Std. / Container Version
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35 / 2606 Std. / Container Version
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35 / 2606 Std. / Container Version
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35 / 2606 Std. / Container Version
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35 / 2606 Std. / Container Version
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35 / 2606 Std. / Container Version
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35 / 2606 Std. / Container Version
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35 / 2606 Std. / Container Version
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35 / 2606 Std. / Container Version
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX 60-35 / 2606 Std. / Container Version
more images
Weyhe
1 091 km
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs
StillRX 60-35 / 2606 Std. / Container Version
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
more images
Strzałkowo
666 km
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs
StillRX60-35
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Gaļas pārstrādes mašīna Rondo Polyline
Gaļas pārstrādes mašīna Rondo Polyline
Gaļas pārstrādes mašīna Rondo Polyline
Gaļas pārstrādes mašīna Rondo Polyline
Gaļas pārstrādes mašīna Rondo Polyline
Gaļas pārstrādes mašīna Rondo Polyline
more images
Francija Mouvaux
1 560 km
Gaļas pārstrādes mašīna
RondoPolyline
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35
more images
Strzałkowo
666 km
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs
StillRX60-35
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Iekrāvējs Still RX 60-35
Iekrāvējs Still RX 60-35
Iekrāvējs Still RX 60-35
Iekrāvējs Still RX 60-35
Iekrāvējs Still RX 60-35
Iekrāvējs Still RX 60-35
Iekrāvējs Still RX 60-35
Iekrāvējs Still RX 60-35
Iekrāvējs Still RX 60-35
Iekrāvējs Still RX 60-35
Iekrāvējs Still RX 60-35
Iekrāvējs Still RX 60-35
more images
Vācija Stuttgart
1 365 km
Iekrāvējs
StillRX 60-35
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Portālceltnis CORMAK PK2
Portālceltnis CORMAK PK2
Portālceltnis CORMAK PK2
Portālceltnis CORMAK PK2
Portālceltnis CORMAK PK2
Portālceltnis CORMAK PK2
more images
Polija Siedlce
547 km
Portālceltnis
CORMAKPK2
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35 | Batterie 86%
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35 | Batterie 86%
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35 | Batterie 86%
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35 | Batterie 86%
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35 | Batterie 86%
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35 | Batterie 86%
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35 | Batterie 86%
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35 | Batterie 86%
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35 | Batterie 86%
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs Still RX60-35 | Batterie 86%
more images
Vācija Bremen
1 094 km
Elektriskais 4 riteņu iekrāvējs
StillRX60-35 | Batterie 86%
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
Iekrāvējs STILL RX60-35
more images
Nīderlande Veen
1 381 km
Iekrāvējs
STILLRX60-35
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Dakšu iekrāvēja kravas automašīna - dīzeļdzinējs LINDE H 18 D /391
Dakšu iekrāvēja kravas automašīna - dīzeļdzinējs LINDE H 18 D /391
Dakšu iekrāvēja kravas automašīna - dīzeļdzinējs LINDE H 18 D /391
Dakšu iekrāvēja kravas automašīna - dīzeļdzinējs LINDE H 18 D /391
Dakšu iekrāvēja kravas automašīna - dīzeļdzinējs LINDE H 18 D /391
Dakšu iekrāvēja kravas automašīna - dīzeļdzinējs LINDE H 18 D /391
Dakšu iekrāvēja kravas automašīna - dīzeļdzinējs LINDE H 18 D /391
Dakšu iekrāvēja kravas automašīna - dīzeļdzinējs LINDE H 18 D /391
Dakšu iekrāvēja kravas automašīna - dīzeļdzinējs LINDE H 18 D /391
Dakšu iekrāvēja kravas automašīna - dīzeļdzinējs LINDE H 18 D /391
more images
Vācija Goldenstedt
1 129 km
Dakšu iekrāvēja kravas automašīna - dīzeļdzinējs
LINDEH 18 D /391
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35 STILL RX60-35
more images
Oss
1 355 km
VS-22906 Elektriskais trīskāršais pacēlājs Still RX60-35
STILLRX60-35
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt