SICK S30B-3011BA Drošības lāzerskeneris
Funkcijas
Izpildījums: Sensors bez sistēmas savienotāja
Lietošanas joma: Iekštelpām
Aizsardzības zonas darbības attālums: 3 m
Brīdinājuma zonas darbības attālums: 8 m (pie 15% atstarošanas)
Attāluma mērīšanas diapazons: 30 m
Lauku grupas veids: Trīskāršs lauku komplekts
Lauku komplektu skaits: 1
Lauku skaits: 3
Uzraudzības gadījumu skaits: 1
Skenēšanas leņķis: 270°
Izšķirtspēja (konfigurējama): 30 mm, 40 mm, 50 mm, 70 mm, 150 mm
Leņķiskā izšķirtspēja: 0,5°
Reakcijas laiks: 80 ms
Aizsardzības zonas piemaksa: 100 mm
Vairākkārtīgas analīzes skaits: 2 ... 16, konfigurējams
Automātiskas atiestatīšanas aizkave: 2 s ... 60 s, konfigurējama
Drošības tehniskie parametri
Tips: 3. tips (IEC 61496)
Drošības integritātes līmenis: SIL2 (IEC 61508)
Kategorija: 3. kategorija (EN ISO 13849)
Veiktspējas līmenis: PL d (EN ISO 13849)
PFHD (vidējā bīstama atteices varbūtība stundā): 8,0 x 10⁻⁸
TM (darbības ilgums): 20 gadi (EN ISO 13849)
Funkcionalitāte
Atkārtotas ieslēgšanas bloķēšana: ✔
Kontaktora kontrole (EDM): ✔
Vairākkārtīga analīze: ✔
Kontūra kā atsauce: ✔
Iebūvēta konfigurācijas atmiņa: ✔
Mērījumu datu izvade: caur RS-422
Droša SICK ierīču komunikācija caur EFI: ✔
Pievienojuma veids
Sistēmas savienotājs ar vai bez savienojuma kabeļa
Universālie I/O: 5
Gujdpfx Ajpudtlodysb
Ievades:
Kontaktora kontrole (EDM): 1
Atiestatīšana/Atkārtota palaišana: 1
Standby režīms: 1
Izvades:
OSSD pāri: 1
Signāla izvades: 3
Konfigurācijas veids: PC ar CDS (Konfigurācijas un diagnostikas programmatūra)
Konfigurācijas un diagnostikas saskarne: RS-232
Pārraides ātrums: 38,4 kBaud
Datu saskarne: RS-422
Pārraides ātrums: ≤ 500 kBaud
Pārraides ātrums: ≤ 500 kBaud
Kabeļa garums: ≤ 50 m
Vada šķērsgriezums: 0,22 mm²
Aizsardzības klase: III (EN 50178)
EN 60950
Barošanas spriegums Uv: 24 V DC (16,8 V DC ... 30 V DC)
Strāvas patēriņš: ≤ 0,33 A (pie 24 V DC bez slodzes), ≤ 1,7 A (pie 24 V DC maksimālajā slodzē)
Izvades:
Drošības izvades (OSSD): 2 x 250 mA
Signāla izvades: 3 x 100 mA
Preces stāvoklis: jauns, no noliktavas likvidācijas (bez oriģinālā iepakojuma)
Ražošanas gads: 2022
Ir iespējams finansējums caur mūsu banku.
komplett-konzept.leasingo.de
Vairāk skeneru – jauni un lietoti – mūsu veikalā!
Starptautiskās piegādes izmaksas pēc pieprasījuma!
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Funkcijas
Lietošanas joma: Iekštelpām
Lauku komplektu skaits: 1
Lauku skaits: 3
Uzraudzības gadījumu skaits: 1
Skenēšanas leņķis: 270°
Leņķiskā izšķirtspēja: 0,5°
Reakcijas laiks: 80 ms
Drošības tehniskie parametri
Tips: 3. tips (IEC 61496)
Funkcionalitāte
Kontaktora kontrole (EDM): ✔
Vairākkārtīga analīze: ✔
Kontūra kā atsauce: ✔
Pievienojuma veids
Universālie I/O: 5
Gujdpfx Ajpudtlodysb
Ievades:
Kontaktora kontrole (EDM): 1
Standby režīms: 1
OSSD pāri: 1
Signāla izvades: 3
Pārraides ātrums: 38,4 kBaud
Datu saskarne: RS-422
Kabeļa garums: ≤ 50 m
Vada šķērsgriezums: 0,22 mm²
EN 60950
Signāla izvades: 3 x 100 mA