SCHNEIDER AM-B-11-10-500 XBDK
Fiksēta cena plus PVN
Ražošanas gads
2025
Stāvoklis
Jauns
Atrašanās vieta
Leipzig Vācija
Kompresors SCHNEIDER AM-B-11-10-500 XBDK
more Images
SCHNEIDER AM-B-11-10-500 XBDK
SCHNEIDER AM-B-11-10-500 XBDK
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Kompresors
Ražotājs:
SCHNEIDER
Modelis:
AM-B-11-10-500 XBDK
Ražošanas gads:
2025
Stāvoklis:
jauns
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
Atrašanās vieta:
Leipzig Vācija
A21492607
Atsauces numurs:
Atjaunināšana:
pēdējo reizi 25.03.2026
Apraksts
Izmēri (garums/platums/augstums): 1950 x 690 x 1700 mm
Svars: 451 kg
Kopējais jaudas patēriņš: 11 kW
Skrūvju kompresors ar žāvētāju AM-B-11-10-500 XBDK
- Maksimālais izplūdes spiediens: 10 bar
- Darba spiediens: 9,5 bar
- Apjoma plūsma pie darba spiediena (ISO 1217): 1,5 m³/min
- Kompresora griešanās ātrums: 6 115 min⁻¹
- Piedziņas motora nominālā jauda (V/Hz): 11 kW (400 V/50 Hz)
- Motora efektivitāte: 91,2%
- Motora aizsardzības klase: IP 55
- Nepieciešamais dzesēšanas gaisa daudzums (20°C apkārtējā temp.): 1 800 m³/h
- Apkārtējās vides temperatūra: min. +5°C / max. +40°C
- Eļļas tilpums: 3,1 l
- Skaņas spiediena līmenis (LPA1 – DIN 45635 T13): 65 dB(A)
- Gaisa izplūdes pieslēgums: 3/4''i
- Tvertnes tilpums: 500 l
- Izmēri (P x D x A): 1950 mm x 690 mm x 1700 mm
- Svars: 451 kg
Kondensāta žāvētāja DK 1825 SMART tehniskie dati:
- Plūsma pie spiediena rasas punkta +3°C: 1 830 l/min
- Spiediens: 7 bar
Godpfxoyt R N Uo Adyoit
- Spiediena zudums: 0,3 bar
- Spriegums: 230 V / 50 Hz
- Maks. jaudas patēriņš: 0,28 kW