Sanwa TRP-1150-SE
Ražošanas gads
2026
Stāvoklis
Jauns (pilnībā funkcionāls)
Atrašanās vieta
Schwalmtal Vācija
Caurumošanas iekārta Sanwa TRP-1150-SE
more Images
Sanwa TRP-1150-SE
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Caurumošanas iekārta
Ražotājs:
Sanwa
Modelis:
TRP-1150-SE
Ražošanas gads:
2026
Stāvoklis:
jauns
Funkcionalitāte:
pilnībā funkcionāls
Cena un atrašanās vieta
Atrašanās vieta:
Vogelsrather Weg 53, 41366 Schwalmtal, Deutschland Vācija
Zvanīt
Tehniskā informācija
Kopējais garums:
6 334 mm
Kopējais platums:
4 390 mm
Kopējais augstums:
2 465 mm
Kopējais svars:
30 000 kg
Apraksts
Jauna iekārta
Iekārta štancēšanai, reljefošanai un atkritumu izņemšanai
Tehniskie dati:
Maksimālais lokšņu izmērs: 830 x 1.150 mm
Minimālais lokšņu izmērs: 450 x 550 mm
Maksimālais štancēšanas spēks: 3,0 MN (300 t)
Ātrums: 7.000 loksnes/stundā
Apstrādājamie materiāli:
Papīrs: min. 80 g/m²
Kartons: līdz 2.000 g/m²
Gofrētais kartons: līdz 4 mm
Gijdpfxjt H Nc So Adyot
Aprīkojums:
Automātiska bezpārtraukuma pārklājuma lente izvadē
Izšķirošanas stacija
Centerline
Ātrās stiprināšanas rāmis šķirošanas augšējam instrumentam un centrālā izšķirošanas plāksne
Pneimatiskās slēgšanas rāmji un štancēšanas plātņu bloķēšana
APC 1 – automātiskā štancēšanas spiediena sistēma
APC 2 – formas šūpošana pie izlietošanas
1x 4 mm štancēšanas plātne, t.sk. 10x 1 mm štancēšanas folijas
2x 5 mm štancēšanas plātnes