Divpusēja līmes uzklāšanas iekārta OSAMA S2R-1000
Darba platums: 1000 mm
Min./maks. pārejas augstums: 0-90 mm
Uzklāšanas rullīšu diametrs: 185 mm
Padeves ātrums: 18 m/min
Giedpfxoyvpkwo Adyet
Motors: 0,37 kW
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Darba platums: 1000 mm
Padeves ātrums: 18 m/min
Giedpfxoyvpkwo Adyet
Motors: 0,37 kW