Okuma LB400-MOkuma
LB400-M
Okuma LB400-M
Okuma
LB400-M
Ražošanas gads
2007
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Spānija
Dati par iekārtu
- Iekārtas apzīmējums:
- Okuma LB400-M
- Ražotājs:
- Okuma
- Modelis:
- Ražošanas gads:
- 2007
- Stāvoklis:
- gatavs lietošanai (lietots)
Cena un atrašanās vieta
- Atrašanās vieta:
- , Spānija
Zvanīt
Tehniskā informācija
- Vārpstas motora jauda:
- 45 000 W
- Vārpstas ātrums (maks.):
- 3 500 apgr./min
- Kopējais augstums:
- 2 110 mm
- Kopējais svars:
- 7 600 kg
- Kontrolieru ražotājs:
- Kontroliera modelis:
- OSP -P200L
- Produkta garums (maks.):
- 5 330 mm
- Asu skaits:
- 2
Piedāvājuma informācija
- Sludinājuma ID:
- A21154882
- Atsauces numurs:
- ES-TUR-OKU-2007-00002
- Atjaunināšana:
- pēdējo reizi 03.02.2026
Apraksts
Šis Okuma LB400-M ir ražots 2007. gadā. Tas ir izturīgs virpošanas frēzēšanas centrs ar šūpoļu diametru virs gultnes 620 mm un virs segla 420 mm. Tā stieņa ietilpība ir 80 mm un skavas izmērs 400 mm. Vārpsta darbojas ar ātrumu līdz 3500 apgriezieniem minūtē, un to darbina 45 Kw motors. Komplektā ir 12 pozīciju motorizēts revolveris. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par šo mašīnu.
• Asu skaits: 2 + C
• Šūpoļu diametrs virs gultas: 620 mm
• Šūpoļu diametrs virs sēdekļa: 420 mm
• Attālums starp centriem: 1 270 mm attālums starp centrmezgliem: 1 270 mm
• Skavas izmērs: 400 mm
• Stieņa ietilpība: 80 mm
• Turreļa tips: Bļodiņa tips: Motorizēts
• Instrumentu stacijas: 12 pozīcijas
• X ātrgaitas kustība: 20 m/min
• Z ātrgaitas pārvietošanās: 25 m/min
Giedpfxeygxcce Adyjt
• Aizmugurējās vārpstas konuss: MT #5
• Asu skaits: 2 + C
• Skavas izmērs: 400 mm
• Stieņa ietilpība: 80 mm