Mori Seiki NMV 5000 DCG
Sākumcena
Ražošanas gads
2010
Stāvoklis
Lietots (pilnībā funkcionāls)
Atrašanās vieta
Noord-Brabant Nīderlande
Horizontālais apstrādes centrs Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Horizontālais apstrādes centrs
Ražotājs:
Mori Seiki
Modelis:
NMV 5000 DCG
Ražošanas gads:
2010
Stāvoklis:
gatavs lietošanai (lietots)
Funkcionalitāte:
pilnībā funkcionāls
Tehniskā informācija
X assis pārvietošanās distance:
730 mm
Y ass pārvietošanās attālums:
510 mm
Z ass pārvietošanās attālums:
510 mm
Apstrādājamā sagataves svars (maks.):
300 kg
Vārpstas ātrums (maks.):
12 000 apgr./min
nodrošināšana
Atrašanās vieta:
Noord-Brabant, Nīderlande Nīderlande – Attālums: apm. 1 371 km
Pieejamība:
nekavējoties pēc izsoles beigām
Piegādes nosacījumi:
FCA
Demontāžas un iekraušanas izmaksas:
Saņemšana uz vietas:
bezmaksas
Piegādes izmaksas:
Apraksts
The machine spindle was recently replaced. The corresponding report can be provided upon request.
TECHNICAL DETAILS
Travel X-axis: 730 mm
Travel Y-axis: 510 mm
Travel Z-axis: 510 mm
Rapid traverse X-axis: 50 m/min
Rapid traverse Y-axis: 50 m/min
Rapid traverse Z-axis: 40 m/min
Table width: 500 mm
Table height: 870 mm
Table length: 500 mm
Table load capacity: 300 kg
Rotary table diameter: 500 mm
Rotational speed (max.): 1,200 rpm
Spindle speed (max.): 12,000 rpm
Spindle taper: HSK-A63
Workpiece height (max.): 450 mm
Workpiece weight (max.): 300 kg
Tool length: 300 mm
Tool diameter: 125 mm
Tool weight: 8,000 g
Number of slots in tool magazine: 180
MACHINE DETAILS
Control: Siemens 840 D
Total weight:
14,800 kg
Input voltage: 400 V
EQUIPMENT
Mori Seiki tool use manual
KNOLL FKA/500 belt filter system + 3 filter rolls
Filtermist FX5000 emulsion extraction unit
Renishaw OMP60 3D probe
Chip conveyor
Spindle cooler
Documentation + wiring diagrams
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Maksājumu apstrāde
Iegādes papildu izmaksas:
18 %