MONFORTS KNC 5 1500
Ražošanas gads
2000
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Bühl Vācija
Virpa - cikliski vadāma MONFORTS KNC 5 1500
more Images
YouTube video
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
MONFORTS KNC 5 1500
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Virpa - cikliski vadāma
Ražotājs:
MONFORTS
Modelis:
KNC 5 1500
Ražošanas gads:
2000
Stāvoklis:
lietots
Cena un atrašanās vieta
Atrašanās vieta:
D - 77815 Bühl Vācija
A18050126
Atsauces numurs:
Atjaunināšana:
pēdējo reizi 05.03.2026
Apraksts
Virpošanas diametrs 500 mm
Virpošanas garums 1500 mm
Vadība MONFORTS CONTROL
Vadības sistēma MTC-K
Virpošanas diametrs virs gultas pārvietojamā slīdņa 290 mm
Vārpstas urbums 70 mm
Vārpstas apgriezieni 3–2800 apgr./min
Vārpstas jauda 15 kW
Vārpstas griezes moments 1530 Nm
Vārpstas galvas standarts DIN 55027 Gr. 8
Papildinājuma ass X/Z padeves spēks 11300 N
Ātrgaita – gareniski/plakne 10 / 5 m/min
Gultas platums 360 mm
Planslīdņa gājiens 265 mm
Augšējā slīdņa gājiens 140 mm
Griezējinstrumenta kāta šķērsgriezums 32 x 25 mm
Aizmugures centrs piedurknes diametrs 80 mm
Aizmugures centrs piedurknes gājiens 160 mm
Aizmugures centra uzņemšana MK 5
Mašīnas svars apm. 3,3 t
Mašīnas izmēri G x P x A 3,45 x 1,65 x 1,93 m
Piederumi: 3-žokļu patrona ROTA-S plus 250 mm ø, 4-pozīciju tērauda instrumenta turētājs PARAT, dzesēšanas sistēma