Mikron UME 600
Izgatavošanas gads: 1995
Vadība: TNC 407
Gbedpjyvh U Uefx Aduel
X gājiens: 600 mm
Y gājiens: 500 mm
Z gājiens: 450 mm
Apgriezieni: 5 - 5000 apgr./min
Spilgtņa gājiens: 90 mm
Kopējā jaudas prasība: 9 kW
Barošanas diapazons: 0–10 000 mm/min
Mašīnas svars apm.: 3260 kg
Mašīnas izmēri apm.: 2200x2800x2000 mm
Vārpsta: 6 kW
Vertikālās frēzes galva: SK 40
bez WW
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Mikron UME 600
Izgatavošanas gads: 1995
Vadība: TNC 407
Gbedpjyvh U Uefx Aduel
X gājiens: 600 mm
Y gājiens: 500 mm
Z gājiens: 450 mm
Spilgtņa gājiens: 90 mm
Kopējā jaudas prasība: 9 kW
Mašīnas svars apm.: 3260 kg
Vārpsta: 6 kW
Vertikālās frēzes galva: SK 40
bez WW
Dokumenti
Piegādātājs
Piezīme: Reģistrējieties bez maksas vai piesakieties, lai iegūtu visu informāciju.
Reģistrēts kopš: 2004
18 Sludinājumi tiešsaistē
Nosūtīt pieprasījumu
Tālrunis & Fakss
+49 2754 ... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Kirchheim bei München
1 297 km
Vertikālās apstrādes centrs
MikronUME 600
MikronUME 600
Mazā sludinājuma
Bad Feilnbach
1 322 km
Konsoles statīvs
3 St. Ständer für Spanplatten / 5 EbenenHöhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m
Vācija
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal
MIKRONUME 600
MIKRONUME 600
Austrija
MIKRON UME600
MIKRONUME600
MIKRONUME600
Root
Vertikālā apstrādes centrs
MIKRON HAASVCE 750
MIKRON HAASVCE 750
Wiefelstede
Iespiestās shēmas plate Elektroniskais modulis
Mikron958 78 11 200 UME 600
Mikron958 78 11 200 UME 600
Wiefelstede
Vadības bloks
MikronTCD 22 UME 600
MikronTCD 22 UME 600
Kraichtal
CNC frēzmašīna
MAHOMH 500 W
MAHOMH 500 W