Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal
MAHO MH 600

Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Velen Vācija
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal MAHO MH 600
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal MAHO MH 600
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal MAHO MH 600
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal MAHO MH 600
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal MAHO MH 600
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal MAHO MH 600
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal MAHO MH 600
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal MAHO MH 600
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal MAHO MH 600
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal MAHO MH 600
more Images
YouTube video
MAHO MH 600
MAHO MH 600
MAHO MH 600
MAHO MH 600
MAHO MH 600
MAHO MH 600
MAHO MH 600
MAHO MH 600
MAHO MH 600
MAHO MH 600

Dati par iekārtu

Iekārtas apzīmējums:
Instrumentu frēzēšanas darbagaldi - Universal
Ražotājs:
MAHO
Modelis:
MH 600
Stāvoklis:
lietots

Cena un atrašanās vieta

Atrašanās vieta:
Velen-Ramsdorf (46342) Vācija
Zvanīt

Piedāvājuma informācija

Sludinājuma ID:
A21839803
Atsauces numurs:
1108-30515
Atjaunināšana:
pēdējo reizi 24.09.2026

Apraksts

x-gājiens 600 mm
y-gājiens 400 mm
z-gājiens 400 mm
galda stiprināšanas virsma 720 x 410 mm
vārpstas apgriezieni 40 - 2000 apgr./min
Instrumenta bāze SK 40
Kopējais jaudas patēriņš 3,0 kW
Iekārtas svars apm. 1,4 t
Nlodpfxjy It S Nj Apbeg
Izmēri G x P x A 1,8 x 1,6 x 1,9 m
Frēzmašīna ar:
- Instrumentu galds
- Heidenhain digitālā indikācija
- Ātrgaitas padeve
- Dzesēšanas sistēma
- Centrālā eļļošana
- Iekārtas kājas
- Iekļauts atvilktņu skapis ar saturu

Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.

Piegādātājs

Reģistrēts kopš: 2003

795 Sludinājumi tiešsaistē

Zvanīt

Nosūtīt pieprasījumu

Zemeus 
Vācija
Austrija
Šveice
Amerikas Savienotās Valstis
Apvienotā Karaliste
Francija
Beļģija
Spānija
Meksika
Itālija
Nīderlande
Polija
Krievijas Federācija
Baltkrievija (Baltkrievijas Republika)
Ukraina
Igaunija
Turcija
Jaunzēlande
Īrija
Čehijas Republika
Dānija
Somija
Zviedrija
Norvēģija
Luksemburga
Grieķija
Lietuva
Latvija
Islande
Portugāle
Brazīlija
Venecuēla
Argentīna
Ungārija
Slovākija
Rumānija
Moldova
Slovēnija
Serbija
Melnkalne
Albānija
Horvātija
Bulgārija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Izraēla
Ēģipte
Maroka
Indija
Indonēzija
Dienvidkoreja
Japāna
Taizeme
Malaizija
Vjetnama
Ķīna, Tautas Republika
Taivāna
Irāna
Bangladeša
Piezīme: Jūsu pieprasījums tiks nosūtīts visiem attiecīgās mašīnu kategorijas pārdevējiem. Tādējādi jūs varat saņemt ļoti daudz piedāvājumu.
Pieprasījumu neizdevās nosūtīt. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

Tālrunis & Fakss

+49 2863 ... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
Frēzmašīna Maho MH 600
more images
Apvienotā Karaliste King's Lynn
1 609 km
Frēzmašīna
MahoMH 600
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Instrumentu frēzēšanas un urbšanas iekārta Deckel Maho MH 700
Instrumentu frēzēšanas un urbšanas iekārta Deckel Maho MH 700
Instrumentu frēzēšanas un urbšanas iekārta Deckel Maho MH 700
Instrumentu frēzēšanas un urbšanas iekārta Deckel Maho MH 700
Instrumentu frēzēšanas un urbšanas iekārta Deckel Maho MH 700
Instrumentu frēzēšanas un urbšanas iekārta Deckel Maho MH 700
Instrumentu frēzēšanas un urbšanas iekārta Deckel Maho MH 700
Instrumentu frēzēšanas un urbšanas iekārta Deckel Maho MH 700
more images
Vācija Vācija
1 120 km
Instrumentu frēzēšanas un urbšanas iekārta
Deckel MahoMH 700
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Frēzmašīna Maho MH 600 E
Frēzmašīna Maho MH 600 E
Frēzmašīna Maho MH 600 E
Frēzmašīna Maho MH 600 E
Frēzmašīna Maho MH 600 E
Frēzmašīna Maho MH 600 E
more images
Vācija Weiterstadt
1 311 km
Frēzmašīna
MahoMH 600 E
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Instrumentu frēzmašīna MAHO MH 600 P
Instrumentu frēzmašīna MAHO MH 600 P
Instrumentu frēzmašīna MAHO MH 600 P
Instrumentu frēzmašīna MAHO MH 600 P
Instrumentu frēzmašīna MAHO MH 600 P
Instrumentu frēzmašīna MAHO MH 600 P
more images
Vācija Mindelheim
1 367 km
Instrumentu frēzmašīna
MAHOMH 600 P
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Vertikālā slīpēšana no augšas SCM DMC SY TC 1350
Vertikālā slīpēšana no augšas SCM DMC SY TC 1350
Vertikālā slīpēšana no augšas SCM DMC SY TC 1350
Vertikālā slīpēšana no augšas SCM DMC SY TC 1350
Vertikālā slīpēšana no augšas SCM DMC SY TC 1350
Vertikālā slīpēšana no augšas SCM DMC SY TC 1350
Vertikālā slīpēšana no augšas SCM DMC SY TC 1350
Vertikālā slīpēšana no augšas SCM DMC SY TC 1350
Vertikālā slīpēšana no augšas SCM DMC SY TC 1350
Vertikālā slīpēšana no augšas SCM DMC SY TC 1350
more images
Itālija Itālija
1 878 km
Vertikālā slīpēšana no augšas
SCMDMC SY TC 1350
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Instrumentu frēzmašīna MAHO MH 600 P
Instrumentu frēzmašīna MAHO MH 600 P
Instrumentu frēzmašīna MAHO MH 600 P
more images
Vācija Mindelheim
1 367 km
Instrumentu frēzmašīna
MAHOMH 600 P
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
Universālā CNC frēzmašīna MAHO MH 600 E2
more images
Francija Ensisheim
1 536 km
Universālā CNC frēzmašīna
MAHOMH 600 E2
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Frēzmašīna DECKEL FP 1
Frēzmašīna DECKEL FP 1
Frēzmašīna DECKEL FP 1
Frēzmašīna DECKEL FP 1
more images
Vācija Feucht
1 219 km
Frēzmašīna
DECKELFP 1
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
CNC frēzmašīna DECKEL MAHO MH 600 W
CNC frēzmašīna DECKEL MAHO MH 600 W
CNC frēzmašīna DECKEL MAHO MH 600 W
CNC frēzmašīna DECKEL MAHO MH 600 W
CNC frēzmašīna DECKEL MAHO MH 600 W
CNC frēzmašīna DECKEL MAHO MH 600 W
more images
Vācija Lüdenscheid
1 268 km
CNC frēzmašīna
DECKEL MAHOMH 600 W
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Instrumentu frēzmašīna MAHO MH 600
Instrumentu frēzmašīna MAHO MH 600
more images
Vācija Hamburg
996 km
Instrumentu frēzmašīna
MAHOMH 600
Zvanīt
Mazā sludinājuma
HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS
HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS
HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS
HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS
HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS
HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS
HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS
HAAS VF-4SS HAAS VF-4SS
more images
Francija Francija
1 391 km
HAAS VF-4SS
HAASVF-4SS
Pārbaudīts tirgotājs
Zvanīt
Mazā sludinājuma
CNC universālā frēzmašīna Deckel Maho MH 600W
CNC universālā frēzmašīna Deckel Maho MH 600W
CNC universālā frēzmašīna Deckel Maho MH 600W
CNC universālā frēzmašīna Deckel Maho MH 600W
more images
Vācija Vācija
1 120 km
CNC universālā frēzmašīna
Deckel MahoMH 600W
Zvanīt
Mazā sludinājuma
CNC frēzmašīna Maho MH 600 E
CNC frēzmašīna Maho MH 600 E
CNC frēzmašīna Maho MH 600 E
CNC frēzmašīna Maho MH 600 E
CNC frēzmašīna Maho MH 600 E
CNC frēzmašīna Maho MH 600 E
CNC frēzmašīna Maho MH 600 E
CNC frēzmašīna Maho MH 600 E
more images
Vācija Vācija
1 120 km
CNC frēzmašīna
MahoMH 600 E
Zvanīt
Mazā sludinājuma
Iesmidzināšanas formēšanas mašīna ENGEL ES 2050 - 400 HL
Iesmidzināšanas formēšanas mašīna ENGEL ES 2050 - 400 HL
Iesmidzināšanas formēšanas mašīna ENGEL ES 2050 - 400 HL
Iesmidzināšanas formēšanas mašīna ENGEL ES 2050 - 400 HL
Iesmidzināšanas formēšanas mašīna ENGEL ES 2050 - 400 HL
Iesmidzināšanas formēšanas mašīna ENGEL ES 2050 - 400 HL
Iesmidzināšanas formēšanas mašīna ENGEL ES 2050 - 400 HL
Iesmidzināšanas formēšanas mašīna ENGEL ES 2050 - 400 HL
more images
Vācija Eschweiler
1 371 km
Iesmidzināšanas formēšanas mašīna
ENGELES 2050 - 400 HL
Zvanīt
Izsole
Izsole ir beigusies
Vācija Hessen
1 292 km
Frēzmašīna
MAHOMH 600 W
buyer-protection