Z.TT2A500
Ražošanas gads
2022
Stāvoklis
izstādes iekārta
Atrašanās vieta
Freiberg am Neckar Vācija
2-asu pozicionētājs  Z.TT2A500
2-asu pozicionētājs  Z.TT2A500
2-asu pozicionētājs  Z.TT2A500
2-asu pozicionētājs  Z.TT2A500
2-asu pozicionētājs  Z.TT2A500
2-asu pozicionētājs  Z.TT2A500
2-asu pozicionētājs  Z.TT2A500
2-asu pozicionētājs  Z.TT2A500
2-asu pozicionētājs  Z.TT2A500
2-asu pozicionētājs  Z.TT2A500
more Images
 Z.TT2A500
 Z.TT2A500
 Z.TT2A500
 Z.TT2A500
 Z.TT2A500
 Z.TT2A500
 Z.TT2A500
 Z.TT2A500
 Z.TT2A500
 Z.TT2A500
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
2-asu pozicionētājs
Modelis:
Z.TT2A500
Ražošanas gads:
2022
Stāvoklis:
teju kā jauns (izstādes iekārta)
Cena un atrašanās vieta
Atrašanās vieta:
Steinheimerstraße 2, 71691 Freiberg am Neckar, Deutschland Vācija
Apraksts
Divu asu pozicionētājs Kuka industriālajiem robotiem
maksimālā celtspēja: 500 kg
Pozīcijas atkārtojamības precizitāte: 0,1 mm
Uzstādīšanas augstums: 982 mm
Gedpfxolhr H He Adyjit
Nolieces diapazons: +/- 93°
Rotācijas diapazons: neierobežots
Uzstādīšanas pozīcija: grīdas
Nominālā metināšanas strāva (100% darba ciklā): 500A
(60% darba ciklā): 600A