Kunzmann BA1400
Gijdpoydxk Isfx Adyst
Izgatavošanas gads: 2017
Jauda: 28 kW
Vadība: Heidenhain TNC 640
Galda izmēri: 1400 x 710 mm
Maksimālais sagataves svars: 1500 kg
Vārpstas uzgalis: SK40
Maksimālais instrumenta svars: 160 kg
Instrumentu maiņas laiks: 3 sek.
No šķeldas līdz šķeldai laiks: 8 sek.
X: 1400 mm
Y: 700 mm
Z: 760 mm
3D mērinstruments
Augstspiediena dzesēšana caur vārpstu IKZ
Iekšējais šķeldu transportieris (gliemežvītne)
Iekārta no viena maiņas darba
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Gijdpoydxk Isfx Adyst
Izgatavošanas gads: 2017
Jauda: 28 kW
Vadība: Heidenhain TNC 640
Galda izmēri: 1400 x 710 mm
Vārpstas uzgalis: SK40
X: 1400 mm
Y: 700 mm
Z: 760 mm
3D mērinstruments
Iekārta no viena maiņas darba
Piegādātājs
Piezīme: Reģistrējieties bez maksas vai piesakieties, lai iegūtu visu informāciju.
Reģistrēts kopš: 2002
69 Sludinājumi tiešsaistē
Nosūtīt pieprasījumu
Tālrunis & Fakss
+49 6486 ... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Vācija
1 391 km
KUNZMANN BA1400
KUNZMANNBA1400
KUNZMANNBA1400
Mazā sludinājuma
Albano Sant'Alessandro
1 611 km
CNC tipa grīdas urbjmašīna
PAMASPEEDRAM 1
PAMASPEEDRAM 1
Vācija
Virsmas slīpēšanas mašīna
Ziersch GmbHZT 820
Ziersch GmbHZT 820
Gondelsheim
Celtņa griesti, halles celtnis, sliežu ceļa platums 14 260 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Jünkerath
Frēzmašīna
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V