KELLENBERGER 1500 U
Stāvoklis
Lietots (pilnībā funkcionāls)
Atrašanās vieta
Ungārija Ungārija
Cilindriskā slīpmašīna KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
KELLENBERGER 1500 U
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Cilindriskā slīpmašīna
Ražotājs:
KELLENBERGER
Modelis:
1500 U
Stāvoklis:
darbnicā atjaunots (lietots)
Funkcionalitāte:
pilnībā funkcionāls
Tehniskā informācija
Centra augstums:
250 mm
Platums centrā:
1 500 mm
Slīpēšanas diametrs:
500 mm
Konusčaka skrūves gājiens:
30 mm
Aprīkojums:
dokumentācija / rokasgrāmata
nodrošināšana
Atrašanās vieta:
Ungārija Ungārija – Attālums: apm. 1 124 km
Pieejamība:
nekavējoties pēc izsoles beigām
Piegādes nosacījumi:
FCA
Demontāžas un iekraušanas izmaksas:
Saņemšana uz vietas:
bezmaksas
Piegādes izmaksas:
Apraksts
TECHNICAL DETAILS
Working area
Centre distance: 1,500 mm
Centre height: 250 mm
Max. grinding diameter: 500 mm
Table swivel range: ±8 °
Grinding head
Grinding wheel dimensions: 400 x 50 x 127 mm
Spindle speed: 1,500 / 1,700 / 2,200 rpm
Opening for internal spindle: 90 mm
Workpiece headstock
Headstock alignment: 180 °
Spindle speed: 20 - 400 rpm
Internal spindle taper: Morse 5
Tailstock
Internal tailstock taper: Morse 4
Tailstock quill stroke: 30 mm
MACHINE DETAILS
Drives
Grinding head motor power: 3 kW
Tailstock motor power: 0.9 kW
Machine data
Dimensions: 2,860 x 1,680 x 1,670 mm
Weight: 2,500 kg
EQUIPMENT
Automatic work cycle
Coolant tank with pump
Internal grinding spindle
External grinding wheels
Dressing device
Documentation
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Maksājumu apstrāde
Iegādes papildu izmaksas:
18 %