KAO MING KMC-4000SV-H
Ražošanas gads
2008
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Babberich Nīderlande
CNC portāla frēzmašīna KAO MING KMC 4000 KAO MING KMC-4000SV-H
more Images
YouTube video
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
CNC portāla frēzmašīna KAO MING KMC 4000
Ražotājs:
KAO MING
Modelis:
KMC-4000SV-H
Ražošanas gads:
2008
Stāvoklis:
labi (lietots)
Cena un atrašanās vieta
Atrašanās vieta:
Transito 21, 6909 DA Babberich, Nederland Nīderlande
Zvanīt
Tehniskā informācija
X assis pārvietošanās distance:
4 230 mm
Y ass pārvietošanās attālums:
1 950 mm
Z ass pārvietošanās attālums:
750 mm
Galda garums:
4 000 mm
Galda platums:
1 250 mm
Galda slodze:
11 000 kg
Piedāvājuma informācija
Sludinājuma ID:
A20079570
Atsauces numurs:
Apraksts
CNC portāla frēzēšanas mašīna KAO MING - KMC 4000 SV-H
Divu vadotņu un plakano vadotņu konstrukcija
Galvas mainītājs vairāku pušu apstrādei lieliem komponentiem
Attālums no galda līdz vārpstas degunam: 213–1093 mm
Attālums no galda līdz vārpstas centram: 130–... mm
Horizontālās galvas indeksācija: 5 grādi x 72 pozīcijas
Heidenhain iTNC530 ar HR410 rokturi
Vārpstas griezes moments: 1018 Nm, ISO 50
Universālā frēzgalva Huron tipa
X ass: 4230 mm
Y ass: 1950 mm
Z ass: 750 mm
Attālums starp statņiem: 1500 mm
Galda garums: 4000 mm
Galda platums: 1250 mm
Galda noslodze: 11000 kg
Padeves ātrums X asī: 12000 mm/min
Padeves ātrums Y asī: 15000 mm/min
Padeves ātrums Z asī: 12000 mm/min
Instrumentu turētājs: 50 ISO/BT/MK
Vārpstas jauda: 26 kW
Apgriezieni: 4400 apgr./min
Gjdpfx Aexf E Twsduobl
Instrumentu mainītājs: 30 pozīcijas
Skaidu konveijers: Jā
Dzesēšanas sistēma: Jā
Garums: 10100 mm
Platums: 4500 mm
Augstums: 4250 mm
Svars: 30000 kg
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Piegādātājs
Reģistrēts kopš: 2008
299 Sludinājumi tiešsaistē
Trustseal icon
Zvanīt
Nosūtīt pieprasījumu
Zemeus
Vācija
Austrija
Šveice
Amerikas Savienotās Valstis
Apvienotā Karaliste
Francija
Beļģija
Spānija
Meksika
Itālija
Nīderlande
Polija
Krievijas Federācija
Baltkrievija (Baltkrievijas Republika)
Ukraina
Igaunija
Turcija
Jaunzēlande
Īrija
Čehijas Republika
Dānija
Somija
Zviedrija
Norvēģija
Luksemburga
Grieķija
Lietuva
Latvija
Islande
Portugāle
Brazīlija
Venecuēla
Argentīna
Ungārija
Slovākija
Rumānija
Moldova
Slovēnija
Serbija
Melnkalne
Albānija
Horvātija
Bulgārija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Izraēla
Ēģipte
Maroka
Indija
Indonēzija
Dienvidkoreja
Japāna
Taizeme
Malaizija
Vjetnama
Ķīna, Tautas Republika
Taivāna
Irāna
Bangladeša
Pieprasījumu neizdevās nosūtīt. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.
Tālrunis & Fakss
+31 316 4... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Portāla frēzēšanas iekārta Kao Ming X: 4000 mm Kao Ming KMC-4000SVH
more images
Nīderlande Lemmer
1 288 km
Portāla frēzēšanas iekārta Kao Ming X: 4000 mm