Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Grenchen Šveice
Sasniedziet kravas automašīnu Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
more Images
Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Jungheinrich ETM-A25 115-320ZT
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Sasniedziet kravas automašīnu
Ražotājs:
Jungheinrich
Modelis:
ETM-A25 115-320ZT
Iekārtas numurs:
Stāvoklis:
lietots
Darba stundas:
2 285 h
Cena un atrašanās vieta
noma:
iespējams
Atrašanās vieta:
Wydenstr. 2, 2540 Grenchen, Schweiz Šveice
Zvanīt
Tehniskā informācija
Celtspēja:
2 500 kg
Celšanas augstums:
3 200 mm
Brīvā pacelšana:
320 mm
Būvniecības augstums:
2 250 mm
Dakšu garums:
1 150 mm
Kopējais garums:
2 030 mm
Piedziņas veids:
Elektro
Konstrukcijas platums:
1 120 mm
Piedāvājuma informācija
Sludinājuma ID:
A17560363
Atsauces numurs:
MF9
Atjaunināšana:
pēdējo reizi 05.06.2025
Apraksts
Izmestošanas iekrāvējs
Šasijas numurs: 774345053
Smaguma centrs: 600 mm
ISO klase: ISO 2. klase = 1.000 - 2.500 kg
Tehniskais stāvoklis: labs
Godpfxeu D R Hnj Adusit
Priekšējo riepu tips: Vulkollan
Priekšējo riepu daudzums: 2 gab.
Priekšējo riepu stāvoklis: 20–40%
Aizmugurējo riepu tips: Vulkollan
Aizmugurējo riepu daudzums: 1 gab.
Aizmugurējo riepu stāvoklis: 0–20%
Akumulatora spriegums: 24V
Akumulatora kapacitāte: 840Ah
Akumulatora ražotājs: TL685/6
Akumulatora stāvoklis: 0–20%