Impact RMZY-20AS
Ražošanas gads
2026
Stāvoklis
Jauns
Atrašanās vieta
Coevorden Nīderlande
Skrūvju kompresors lāzeram, 16 BAR Impact RMZY-20AS
more Images
Impact RMZY-20AS
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Skrūvju kompresors lāzeram, 16 BAR
Ražotājs:
Impact
Modelis:
RMZY-20AS
Ražošanas gads:
2026
Stāvoklis:
jauns
Cena un atrašanās vieta
Atrašanās vieta:
Stevinweg 11 - B, 7741 KT Coevorden, Netherlands Nīderlande
Apraksts
16 bar vītņkompresors šķiedru lāzeram – RMZY sērija (15 kW, VFD, uz tvertnes montējams, pilna sistēma)
Apraksts:
Tehniskā specifikācija:
Modelis: RMZY sērija (16 bar versija)
Darba spiediens: 16 bar (regulējams)
Motora jauda: 15 kW / 20 ZS
Gaisa padeve: apm. 1,4 m³/min
Piedziņas veids: tiešā savienojumā (bez siksnām)
Motora tips: pastāvīgā magnēta motors ar VFD
Iedarbināšana: soft start caur invertoru
Dzesēšanas sistēma: gaisa dzesētā
Trokšņa līmenis: ≤ 63 dB (būtiski klusāks nekā standarta kompresoriem)
Spriegums: 380V / 50Hz / 3 fāzes
Integrētā iekārta (4-in-1 sistēma):
• Gaisa uzglabāšanas tvertne – 400 litri
• Gaisa dzesētājs ar saldētāju
• Augstas efektivitātes filtrācijas sistēma
• Eļļas-gaisa atdalīšanas sistēma
• Elektroniskā vadības ierīce
Izmēri & Svars:
Izmēri: 1800 × 850 × 1770 mm
Svars: apm. 440 kg
Galvenās priekšrocības:
• Izstrādāts šķiedru lāzera griešanas iekārtām
• Tiešās piedziņas sistēma = augstāka efektivitāte, zemākas apkopes izmaksas
• VFD vadība = enerģijas ekonomija un stabils spiediens
• Soft start dzinējs = mazāk nodiluma, ilgāks kalpošanas laiks
• Ļoti zems trokšņa līmenis salīdzinājumā ar standarta kompresoriem
• Kompakts, vietu taupošs dizains
• Augstas kvalitātes komponentes (SKF gultņi, invertora vadība u.c.)
Apkope:
• Eļļas maiņa: ik pēc 4000 stundām
• Gaisa filtrs: ik pēc 2000 stundām
• Eļļas filtrs: ik pēc 2000 stundām
• Eļļas atdalītājs: ik pēc 4000 stundām
Zemas gada apkopes izmaksas.
Pieejams arī 20 bar izpildījumā (augstspiediena lietojumiem).