Hedelius C60S-1200
Ražošanas gads
2016
Stāvoklis
Lietots (pilnībā funkcionāls)
Atrašanās vieta
Werlte Vācija
Vertikālais apstrādes centrs Hedelius C60S-1200
more Images
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Vertikālais apstrādes centrs
Ražotājs:
Hedelius
Modelis:
C60S-1200
Ražošanas gads:
2016
Stāvoklis:
ļoti labs (lietots)
Funkcionalitāte:
pilnībā funkcionāls
Cena un atrašanās vieta
Atrašanās vieta:
Am Zirkel 23, 49757 Werlte, Deutschland Vācija
Apraksts
CNC apstrādes centrs Hedelius C60S -1200
Vadība: Heidenhain iTNC 530
Izgatavošanas gads: 2016
Iekšējais mašīnas Nr.: 9
Pārvietošanās diapazoni:
X ass: 1.200 mm
Y ass: 620 mm
Z ass: 520 mm
Stiprināšanas virsma: 1.550 x 600 mm