HANGCHA CPD25-XD6-SI21 Elektro-Stapler
Fiksēta cena plus PVN
Ražošanas gads
2023
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Legden Vācija
Priekšējās iekrāvēja autoiekrāvējs HANGCHA CPD25-XD6-SI21 Elektro-Stapler
more Images
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Priekšējās iekrāvēja autoiekrāvējs
Ražotājs:
HANGCHA
Modelis:
CPD25-XD6-SI21 Elektro-Stapler
Ražošanas gads:
2023
Stāvoklis:
lietots
Darba stundas:
70 h
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
Pārdevēja atrašanās vieta:
Industriestr. 2, 48739 Legden, Vācija Vācija
Zvanīt
Tehniskā informācija
Celtspēja:
2 500 kg
Celšanas augstums:
5 000 mm
Degvielas veids:
elektrisks
Būvniecības augstums:
2 366 mm
Aprīkojums:
galvas aizsargs
Piedāvājuma informācija
Sludinājuma ID:
A14252938
Atsauces numurs:
Apraksts
* Load capacity: 2,500 kg
Godpfxjqw T Rmj Aduobl
* Load center: 500 mm
* Lift height: 5,000 mm
* Free lift: 1,595 mm
* Overall height: 2,366 mm
* Drive: Electric
* Fork dimensions (LxWxT): 1,220 x 100 x 45 mm
* Fork carriage width: 1,038 mm
* Battery capacity: 80 / 202 VAh
* Drive motor power: 11 kW
* Lift motor power: 21 kW