Gillardon GB 30 V
Izgatavošanas gads: 1994
Automātiska padeve: 0,1/0,16/0,25
Bezpakāpju apgriezienu regulēšana no 60 līdz 1600 apgr./min
Apgriezienu skaitītājs
Divpakāpju motors
Darba apgaismojums
Pinoles gājiens 170 mm
Izvēršanās 2900 mm
Galda izmērs 480x560 mm – Piesspieduma virsma 350x440 mm
MK 3 konuss – ar Röhm ātrās fiksācijas patronu 3–16 mm
Iekārtas augstums 1980 mm – Svars apm. 400 kg
Iekārta darbojas ļoti klusi un precīzi
Gedpfex I A Iasx Adyjit
+ Skrūvspīle
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Gillardon GB 30 V
Izgatavošanas gads: 1994
Apgriezienu skaitītājs
Divpakāpju motors
Darba apgaismojums
Pinoles gājiens 170 mm
Izvēršanās 2900 mm
Gedpfex I A Iasx Adyjit
+ Skrūvspīle
Piegādātājs
Piezīme: Reģistrējieties bez maksas vai piesakieties, lai iegūtu visu informāciju.
Reģistrēts kopš: 2005
55 Sludinājumi tiešsaistē
Nosūtīt pieprasījumu
Tālrunis & Fakss
+49 4235 ... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Langwedel
1 075 km
Stabi urbjmašīna
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Mazā sludinājuma
Rödermark
1 294 km
Pārnesumu urbšanas-frēzēšanas iekārta
ARBOGAU 2508
ARBOGAU 2508
Velen
Stabi urbjmašīna
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Velen
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Friesenheim
Stenda urbis
AlzmetallAlztronic i16 Tischbohrmaschine
Dreieich
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Goldenstedt
Centra virpa un vārpstas virpa
WEILERMatador VS1
WEILERMatador VS1
Niederlangen
Pīlāra urbis
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Niefern-Öschelbronn
Universālais virpa
WeipertW500
WeipertW500
Rödermark
Hochl. Kolonnu urbšanas iekārta
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Pīlāra urbis
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V