Festo DNU-80-570-PPV-A
Fiksēta cena plus PVN
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Wiefelstede Vācija
Pneimatiskie cilindri Festo DNU-80-570-PPV-A
more Images
Festo DNU-80-570-PPV-A
Festo DNU-80-570-PPV-A
Festo DNU-80-570-PPV-A
Festo DNU-80-570-PPV-A
Festo DNU-80-570-PPV-A
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Pneimatiskie cilindri
Ražotājs:
Festo
Modelis:
DNU-80-570-PPV-A
Stāvoklis:
lietots
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
Pārdevēja atrašanās vieta:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Vācija Vācija
A4813395
Atsauces numurs:
Apraksts
Pneimatiskie cilindri, gaisa cilindri, pneimatiskā stieņa cilindra
-Ražotājs: Festo, standarta cilindrs tips DNU-80-570-PPV-A
-Gājiens: 570 mm
-Virsmas diametrs: Ø 80 mm
-Vārpstas diametrs: Ø 25 mm/M20x1,5