Pārdošanā ir ātrā radiālā urbjmašīna Donau DR30
Mašīna ir labā un pilnībā darba kārtībā.
Tehniskie dati:
Ražošanas gads: 1965
Urbšanas iespējas tēraudā (diametrs): apm. 30 mm
Vītnes griešanas jauda tēraudā: apm. M36 čugunā
Vārpstas konuss: MK 3
Vārpstas apgriezieni: bezpakāpju apm. 45 - 2240 apgr./min
Vārpstas gājiens: apm. 170 mm
Izvirdums: apm. 930 mm
Izlices pagriešanas diapazons: 360°
Galda izmērs: 1200 x 500 mm
Vārpstas motora jauda: 4,0 kW
Svars: apm. 1,8 t
Izmēri (G x P x A): apm. 1,3 x 2,1 x 2,45 m
Vītnes griešanas ierīce ar automātisku izslēgšanu un atpakaļgaitu.
Motorizēts izlices augstuma regulēšanas mehānisms.
Kreisās rokas urbšanas režīms manuāli un ar kājas pedāli.
Gjdpswal Hpjfx Adyeit
Pēc pieprasījuma varam organizēt transportu un iekraušanu par papildu samaksu visā Eiropā.
Cenas norādītas bez PVN.
Apskate pēc iepriekšējas vienošanās. Sazinieties ar mums, mūsu komanda ar prieku Jums palīdzēs!
Iespējama arī maiņa vai citu mehānismu pieņemšana apmaiņā!
Iekārtu pirkšana un pārdošana
RAŽOŠANAS UN METĀLAPSTRĀDES IEKĀRTU PIRKŠANA / PĀRDOŠANA UN VĒL VAIRĀK.
Papildu informācijai un kontaktu iespējām apmeklējiet mūsu mājaslapu.
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Tehniskie dati:
Ražošanas gads: 1965
Vārpstas konuss: MK 3
Vārpstas gājiens: apm. 170 mm
Izvirdums: apm. 930 mm
Galda izmērs: 1200 x 500 mm
Vārpstas motora jauda: 4,0 kW
Svars: apm. 1,8 t
Gjdpswal Hpjfx Adyeit
Cenas norādītas bez PVN.
Iekārtu pirkšana un pārdošana
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Wiefelstede
1 122 km
Ātrgaitas radiālais urbis
DONAUDR30
DONAUDR30
Mazā sludinājuma
Budaörs
1 118 km
Mīkstā saldējuma mašīna
CarpigianiK503/f
CarpigianiK503/f
Vācija
Vertikāla urbjmašīna
HUVEMAMG40M
HUVEMAMG40M
Fuldatal
Siksnu slīpmašīna
WIEGANDS- 150
WIEGANDS- 150
Wiefelstede
Modelēšanas frēzmašīna ar rotējošu krustgaldu
ZimmermannFZ 1
ZimmermannFZ 1
Maarheeze
Gaisa celtnis ± 11 365 mm x 5 000 kg