CORMAK WS1000TA
Fiksēta cena plus PVN
Ražošanas gads
2026
Stāvoklis
Jauns (pilnībā funkcionāls)
Atrašanās vieta
Siedlce Polija
Apakšējās vārpstas frēze CORMAK WS1000TA
more Images
CORMAK WS1000TA
CORMAK WS1000TA
CORMAK WS1000TA
CORMAK WS1000TA
CORMAK WS1000TA
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Apakšējās vārpstas frēze
Ražotājs:
CORMAK
Modelis:
WS1000TA
Ražošanas gads:
2026
Stāvoklis:
jauns
Funkcionalitāte:
pilnībā funkcionāls
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
Atrašanās vieta:
Brzeska 120, 08-110 Siedlce, Polska Polija
Apraksts
Galvenās priekšrocības:
- Liels, masīvs darba galds no čuguna – slīpēts un pulēts optimālam slīdam un stabilitātei.
- Vārpstas gājiens 100 mm un maksimālais instrumenta diametrs 180 mm – iespēja izmantot plašu frēžu klāstu.
- Precīza vārpstas un ierobežotāju iestatīšana – nodrošina precīzu apstrādi un izmēru atkārtojamību.
- Viegla instrumentu nomaiņa – optimizēta piekļuve vārpstai saīsina pārbūves laiku.
Konstrukcija un tehnoloģija:
CORMAK WS1000TA apakšējās vārpstas frēzmašīna ir izstrādāta izturībai un funkcionalitātei sērijveida ražošanas apstākļos. Korpuss izgatavots no biezām tērauda loksnēm, kas nodrošina augstu stīvumu un izturību pret deformācijām. Galvenā galda izmēri – 1000 x 360 mm; pēc izvēles iespējams izmantot arī pārvietojamo galdu (1000 x 240 mm) efektīvai garu detaļu apstrādei. Dzinējs 2,8 kW (S1) / 3,9 kW nodrošina pietiekamu jaudu masīvam kokam un koksnes materiāliem.
Precizitāte un darba efektivitāte:
Pielietojums:
Modelis CORMAK WS1000TA ir ideāla apakšējās vārpstas frēzmašīna:
- profesionālām galdniecībām;
- durvju un mēbeļu elementu ražošanai;
- čopu, rievu, gropju un dekoratīvo profilu apstrādei;
- slīpiem griezumiem un arkveida frēzēšanai ar papildu aprīkojumu.
Standarta aprīkojums:
- 30 mm vārpsta
- Sānu un augšējais materiāla piespiedējs
- Precīzs frēzēšanas ierobežotājs
- Arkveida frēzēšanas uzlika
- Leņķa lineāls
- Tehniskā dokumentācija latviešu valodā
- CE atbilstības deklarācija
Papildu aprīkojums:
- Pārvietojamais galds (1000 x 240 mm) – redzams attēlos
- Mehāniskās padeves sistēmas
- Specializēti aizsargi un vadotnes
Tehniskie dati:
Apakšējās vārpstas frēzmašīna CORMAK WS1000TA – leņķi un parametri:
Vārpstas diametrs [mm]: 30
Vārpstas apgriezieni [apgr./min]: 1800 / 3000 / 6000 / 9000
Vārpstas gājiens [mm]: 100
Galda izmēri (garums x platums) [mm]: 1000 x 360
Pārvietojamā galda izmēri (opcijas) [mm]: 1000 x 240
Galda augstums [mm]: 900
Maksimālais frēzes diametrs [mm]: 180
Vārpstas slīpums [°]: +5 līdz -45
Dzinēja jauda [kW]: 3,9
Dzinēja jauda S1 100% [kW]: 2,8