Arburg 320 C 500-170 (2011)Arburg
320 C 500-170
Arburg 320 C 500-170 (2011)
Arburg
320 C 500-170
Ražošanas gads
2011
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Trenčianske Stankovce
Dati par iekārtu
- Iekārtas apzīmējums:
- Arburg 320 C 500-170 (2011)
- Ražotājs:
- Arburg
- Modelis:
- Ražošanas gads:
- 2011
- Stāvoklis:
- labi (lietots)
Cena un atrašanās vieta
- Pārdevēja atrašanās vieta:
- 3011 Sedličná, 913 11 Trenčianske Stankovce, Slovākija
Zvanīt
Tehniskā informācija
- Spiediena spēks:
- 500 kN
- Atstarpe starp kolonnām:
- 320 mm
- Kolonnas diametrs:
- 320 mm
Piedāvājuma informācija
- Sludinājuma ID:
- A21577173
- Atsauces numurs:
- Atjaunināšana:
- pēdējo reizi 24.03.2026
Apraksts
Slēgšanas spēks: 50 t
Gliemežvada diametrs: 20 mm
Šāviena svars: 29 g
Attālums starp kolonnām (vertikāli): 320 mm
Attālums starp kolonnām (horizontāli): 320 mm
Formas uzstādīšanas plāksnes (P x A): 446 x 446 mm
Šāviena tilpums: 31 cm3
Godpfx Adsywtrzsuobl
Iesmidzināšanas spiediens: 2500 bar
Tips: Horizontāls
Piedziņa: Hidrauliska
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Gliemežvada diametrs: 20 mm
Šāviena svars: 29 g
Šāviena tilpums: 31 cm3
Godpfx Adsywtrzsuobl