ABBIRB6400 M98
ABBIRB6400 M98
Mazā sludinājuma
Częstochowa
764 km
Robots
FanucR-2000iB/210F (E-25677)
FanucR-2000iB/210F (E-25677)
Mazā sludinājuma
Agios Athanasios
1 760 km
Robots
ABBIRB 6600 M2000
ABBIRB 6600 M2000
Tatabánya
1 119 km
Rūpnieciskais robots robots metināšanas robots
ABB PunktschweißroboterIRB 6600 ( 1003)
Burgas
Rūpnieciskais robots
ABBIRB7600-400/2.55 M2004 FP TESTED
União das freguesias de Santa Catarina da Serra e Chainça
Rūpnieciskais robots
ABBIRB5400
ABBIRB5400
Burgas
ABBIRC5 IRB6600-225/2.55 M2004 MANIPULATOR
Southam
FANUC2000iB 165F _ 30iA controller
Wellingborough
Iesmidzināšanas liešanas mašīnas
Arburg420C 1000-250 VU
Arburg420C 1000-250 VU
Tata
Transformators 63kVA 3x400V/1x110V
Trafó-Print transformer3 x 400 V -> 1 x 110 V