WINTER SANDOMAT SFR-R-P1300+SUR-R1300
Fiksēta cena plus PVN
Ražošanas gads
2025
Stāvoklis
Jauns
Atrašanās vieta
Leipzig Vācija
Schleifstraße WINTER SANDOMAT SFR-R-P1300+SUR-R1300
more Images
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Schleifstraße
Ražotājs:
WINTER
Modelis:
SANDOMAT SFR-R-P1300+SUR-R1300
Ražošanas gads:
2025
Stāvoklis:
jauns
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
Atrašanās vieta:
Leipzig Vācija
A18572431
Atsauces numurs:
Atjaunināšana:
pēdējo reizi 09.12.2025
Apraksts
Izmēri (garums/platums/augstums): 4630 x 3005 x 2334 mm
Svars: 12 160 kg
Kopējais jaudas patēriņš: 135,6 kW
Slīpēšanas līnija SANDOMAT SFR-R-P1300+SUR-R1300
- Darba platums: 1300 mm
- Min. sagataves garums: 465 mm
- Min./maks. caurbraukšanas augstums: 3–100 mm
- Kopējā jauda: 71,8 kW
- Barošanas ātrums, bezpakāpju regulācija: 4–28 m/min
- Pirmā slīpēšanas agregāta motora jauda: 30 kW
- Otrā slīpēšanas agregāta motora jauda: 22 kW
- Trešā slīpēšanas agregāta motora jauda: 15 kW
- Transportiera motora jauda: 3,7 kW
- Augstuma regulācijas motora jauda: 0,55 kW
- Putekļu noņemšanas birstes motora jauda: 0,55 kW
- Pirmā slīprullīša cietība: 80 sh
Gbodpfx Adov A Hfteuel
- Otrā slīprullīša cietība: 50 sh
- Trešā slīprullīša cietība: slīpēšanas kurpe
- Pirmā slīprullīša diametrs: Ø255 mm
- Otrā slīprullīša diametrs: Ø255 mm
- Trešā slīprullīša diametrs: slīpēšanas kurpe
- Pirmās slīplentes ātrums: 21 m/s
- Otrās slīplentes ātrums: 14,5 m/s
- Trešās slīplentes ātrums: 11 m/s
- Slīplentes izmēri: 1320 × 2000 mm
- Saspiestā gaisa pieslēgums: 6 bar
- Gaisa patēriņš: 17 m³/h
- Nosūkšanas jauda: 9200 m³/h
- Spriegums: 400 V / 50 Hz
- Izmēri: G=2100, P=3005, A=2334 mm
- Svars: 6390 kg
SANDOMAT SUR-R1300
Tehniskie dati:
- Darba platums: 1300 mm
- Min. sagataves garums: 390 mm
- Min./maks. caurbraukšanas augstums: 10–100 mm
- Kopējā jauda: 63,8 kW
- Barošanas ātrums, bezpakāpju regulācija: 5–32 m/min
- Pirmā slīpēšanas agregāta motora jauda: 37 kW
- Otrā slīprullīša cietība: 70 sh
- Otrās slīplentes ātrums: 18 m/s
- Slīplentes izmēri: 1320 × 2400 mm
- Gaisa patēriņš: 17 m³/h
- Nosūkšanas jauda: 9500 m³/h
- Spriegums: 400 V / 50 Hz
- Izmēri: G=2530, P=2170, A=2290 mm