Latvian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Droša uzņēmējdarbības veikšana visā pasaulē

Daudzvalodu lietotas tehnikas pirkuma līguma paraugs


Pieprasījums, apskate, iegāde. Šis ir ātrs un vienkāršs veids, kā iegādāties lietotu mašīnu. Taču ne vienmēr viss iet tik gludi. Machineseeker tādēļ ir izstrādāts pirkšanas līguma paraugs pircējiem un pārdevējiem. Tādējādi var iepriekš izvairīties no juridiskiem strīdiem.

Slēpti defekti, trūkst vadības skapju vai vadības bloku. Ar pirkuma līgumu gan pircējs, gan pārdevējs rīkojas droši. Vislabākais ir tas, ka līguma paraugs ir pieejams ne tikai daudzās valodās, bet to var izmantot arī divvalodīgi, t. i., divās dažādās valodās. Tagad Vācijas pircējs un Polijas pārdevējs var izmantot vienu līgumu kā pamatu. Tādējādi uzņēmējdarbība kļūst vieglāka visā pasaulē.

Vertrag
Līguma paraugs ir pieejams šajās valodās, un to var kombinēt pēc vajadzības.:
Lejupielādēt līguma paraugu PDF failā:
Vienvalodu:
Divvalodu:

SNIEDZIET MUMS ATSAUKSMES!

Machineseeker ir ieinteresēts nepārtraukti attīstīt un uzlabot pakalpojumu! Sniedziet mums atsauksmes par līguma projektu! Kas jums nepatīk? Kas mums būtu jāpievieno vai jāmaina?
Machineseeker.lv ir oficiālais sponsors:
ATSAUKSMES
Veiksmīgs: Izpildītā darbība
Kļūda: Darbību nav iespējams izpildīt