Kistler 2151B30154002
VB plus PVN
Stāvoklis
izstādes iekārta
Atrašanās vieta
Borken Vācija
Elektromehāniskais NC savienošanas modulis Kistler 2151B30154002
more Images
Kistler 2151B30154002
Kistler 2151B30154002
Kistler 2151B30154002
Kistler 2151B30154002
Kistler 2151B30154002
Kistler 2151B30154002
Kistler 2151B30154002
Kistler 2151B30154002
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Elektromehāniskais NC savienošanas modulis
Ražotājs:
Kistler
Modelis:
2151B30154002
Stāvoklis:
teju kā jauns (izstādes iekārta)
Cena un atrašanās vieta
VB plus PVN
Atrašanās vieta:
Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland Vācija
A7884263
Atsauces numurs:
Apraksts
Kistler 2151B30154002 Elektromehāniskais NC savienošanas modulis
Tehniskie dati:
ar dobas vārpstas motoru un kompakta konstrukcija
Integrēts piezoelektriskais spēka sensors
ietver lādiņa pastiprinātāju un
gājiena absolūtās vērtības devēju
Mērvirziens: spiediens / stiepums
Mērdiapazons 1: 30 kN
Mērdiapazons 2: 15 kN
Gājiens: 400 mm
Atkārtojamības precizitāte: 0,01 mm
Maksimālais gājiena ātrums: 300 mm/s