Festo DSNU-32-180-PPS-A
Fiksēta cena plus PVN
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Wiefelstede Vācija
Pneimatiskais cilindrs ar tuvuma slēdzi Festo DSNU-32-180-PPS-A
more Images
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Festo DSNU-32-180-PPS-A
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Pneimatiskais cilindrs ar tuvuma slēdzi
Ražotājs:
Festo
Modelis:
DSNU-32-180-PPS-A
Stāvoklis:
lietots
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
Atrašanās vieta:
26215 Wiefelstede, Deutschland Vācija
A14014864
Atsauces numurs:
Apraksts
-Ražotājs: Festo, standarta cilindrs, tips DSNU-32-180-PPS-A
-Gājiens (hubweg): 180 mm
Gsdoqn Apujpfx Adysit
-Virzulis: Ø 32 mm
-Virzuļa stienis: Ø 12 mm / M 10 x 1,25