Festo ADVU-80-60-A-P-A
Fiksēta cena plus PVN
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Wiefelstede Vācija
Kompakts cilindrs Festo ADVU-80-60-A-P-A
more Images
Festo ADVU-80-60-A-P-A
Festo ADVU-80-60-A-P-A
Festo ADVU-80-60-A-P-A
Festo ADVU-80-60-A-P-A
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Kompakts cilindrs
Ražotājs:
Festo
Modelis:
ADVU-80-60-A-P-A
Stāvoklis:
lietots
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
Pārdevēja atrašanās vieta:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Vācija Vācija
A4119561
Atsauces numurs:
Apraksts
Pneimatiskie cilindri, gaisa cilindri, standarta cilindri, fiksācijas cilindri
-Festo tips: ADVU-80-60-A-P-A
Gedpfx Ajd S Daledysit
-Vārpstas diametrs: Ø 80 mm
-Vārpstas stienis: Ø 20 mm
-Gājiens: 60 mm
-Maksimālais spiediens: 10 bar