EP MA-AL19F100-4A
Fiksēta cena plus PVN
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Wiefelstede Vācija
Elektromotors 0,75 kW 1390 apgr./min EP MA-AL19F100-4A
more Images
EP MA-AL19F100-4A
EP MA-AL19F100-4A
EP MA-AL19F100-4A
EP MA-AL19F100-4A
Dati par iekārtu
Iekārtas apzīmējums:
Elektromotors 0,75 kW 1390 apgr./min
Ražotājs:
EP
Modelis:
MA-AL19F100-4A
Stāvoklis:
labi (lietots)
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
Atrašanās vieta:
26215 Wiefelstede, DE Vācija
A5450748
Atsauces numurs:
Apraksts
Elektromotors, trīsfāžu motors
-Izvades jauda: 0,75 kW
-Apgreižņu skaits: 1390 apgr./min
Godpfxsghm U Rj Aduobl
-Vārpstas diametrs: 19 mm
-Būves veids: B5
-Aizsardzības klase: IP 54
-Svars: 10 kg
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
Piegādātājs
Reģistrēts kopš: 2002
12 974 Sludinājumi tiešsaistē
Trustseal icon
Zvanīt
Nosūtīt pieprasījumu
Zemeus
Vācija
Austrija
Šveice
Amerikas Savienotās Valstis
Apvienotā Karaliste
Francija
Beļģija
Spānija
Meksika
Itālija
Nīderlande
Polija
Krievijas Federācija
Baltkrievija (Baltkrievijas Republika)
Ukraina
Igaunija
Turcija
Jaunzēlande
Īrija
Čehijas Republika
Dānija
Somija
Zviedrija
Norvēģija
Luksemburga
Grieķija
Lietuva
Latvija
Islande
Portugāle
Brazīlija
Venecuēla
Argentīna
Ungārija
Slovākija
Rumānija
Moldova
Slovēnija
Serbija
Melnkalne
Albānija
Horvātija
Bulgārija
Ziemeļmaķedonija
Bosnija un Hercegovina
Izraēla
Ēģipte
Maroka
Indija
Indonēzija
Dienvidkoreja
Japāna
Taizeme
Malaizija
Vjetnama
Ķīna, Tautas Republika
Taivāna
Irāna
Bangladeša
Pieprasījumu neizdevās nosūtīt. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.
Tālrunis & Fakss
+49 4402 ... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Elektromotors 2,2 kW 930 apgr./min ABM SB5/2.D1/112MaR-6
more images
Vācija Wiefelstede
1 122 km
Elektromotors 2,2 kW 930 apgr./min
ABMSB5/2.D1/112MaR-6
Pārbaudīts tirgotājs
Mazā sludinājuma
Elektromotors 5,5 kW 1450 apgr./min Lammers 7AA 132 S-04
Vācija Wiefelstede
1 122 km
Elektromotors 5,5 kW 1450 apgr./min
Lammers7AA 132 S-04
Pārbaudīts tirgotājs
Elektromotors 0,12 kW 1375 apgr./min Loher ENCV-063BG-04A
Wiefelstede
Elektromotors 0,12 kW 1375 apgr./min
LoherENCV-063BG-04A
Zobrata motors 1,5 kW 75 apgr./min Loher AL 90LA-4
Zobrata motors 1,5 kW 75 apgr./min
LoherAL 90LA-4
Elektromotors 1,35 kW 1410 apgr./min Loher ENCV-100LB-04A
Wiefelstede
Elektromotors 1,35 kW 1410 apgr./min