DMC USK 1350 M3 platjoslas slīpmašīnaDMC
USK 1350 M3
DMC USK 1350 M3 platjoslas slīpmašīna
DMC
USK 1350 M3
Fiksēta cena plus PVN
Ražošanas gads
2011
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Miechucino
Dati par iekārtu
- Iekārtas apzīmējums:
- Ražotājs:
- DMC
- Modelis:
- Ražošanas gads:
- 2011
- Stāvoklis:
- teju kā jauns (lietots)
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
- Atrašanās vieta:
- Moujsz 51A, 83-334 Miechucino, Polska
Apraksts
Platslīpmašīna ar plato slīpēšanas lentu DMC USK 1350 M3
– Izgatavota Itālijā
– Šķērslentes agregāts, t.s. “seržants”
– Ražošanas gads: 2011
– Elektriskais un pneimatiskais jonizators
TEHNISKIE PARAMETRI:
Slīpēšanas platums: 1350 mm
Slīpēšanas augstums: 4-170 mm
Minimālais sagataves garums: 365 mm
Vakuuma galds
1. agregāts:
Šķērslente, t.s. “seržants”
Dzinēja jauda: 12 kW
2. agregāts:
Gumijas vārpsta
Cietība: 95 Shore
Diametrs: 240 mm
Dzinēja jauda: 18.5 kW
3. agregāts:
Gumijas vārpsta
Cietība: 55 Shore
Vārpstas diametrs: 300 mm
Dzinēja jauda: 15 kW
4. agregāts:
Pneimatiskais kurpīte
Dzinēja jauda: 15 kW
5. agregāts – Tīrīšanas birste – 2.2 kW
6. agregāts – Pūšanas ierīce
Pūšana uz lenti
Pneimatiska oscilācija
Barošanas ātrums: 2,5 - 18 m/min
Pneimatiska lentes saspriegšana
Elektriska augstuma regulēšana
Savienotāju diametrs: 3 x 200 mm, 8 x 80 mm, 2 x 160 mm, 1 x 150 mm
Transportēšanas izmēri (gar./plat./augst.): 370 / 250 / 250 cm
Svars: 5000 kg
Gbsdjgr Er Sjpfx Adujl
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
– Izgatavota Itālijā
– Ražošanas gads: 2011
TEHNISKIE PARAMETRI:
Slīpēšanas platums: 1350 mm
Slīpēšanas augstums: 4-170 mm
Vakuuma galds
1. agregāts:
Šķērslente, t.s. “seržants”
Dzinēja jauda: 12 kW
2. agregāts:
Cietība: 95 Shore
Diametrs: 240 mm
Dzinēja jauda: 18.5 kW
3. agregāts:
Cietība: 55 Shore
Vārpstas diametrs: 300 mm
Dzinēja jauda: 15 kW
4. agregāts:
Pneimatiskais kurpīte
Dzinēja jauda: 15 kW
6. agregāts – Pūšanas ierīce
Pūšana uz lenti
Pneimatiska oscilācija
Elektriska augstuma regulēšana