SK25-90L14B
Zobratu motors 1,5 kW 57 apgr./min
Bauer
SK25-90L14B
Fiksēta cena plus PVN
Stāvoklis
Lietots
Atrašanās vieta
Wiefelstede
Dati par iekārtu
- Iekārtas apzīmējums:
- Ražotājs:
- Bauer
- Modelis:
- SK25-90L14B
- Stāvoklis:
- lietots
Cena un atrašanās vieta
Fiksēta cena plus PVN
- Pārdevēja atrašanās vieta:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Vācija
- A2342187
- Atsauces numurs:
- Atjaunināšana:
- pēdējo reizi 12.06.2024
Apraksts
Reduktordzinējs, elektromotors, trīsfāzu motors, elektroreduktordzinējs
- Apgriezienu skaits: 57 apgr./min
- Jauda: 1,5 kW
- Izpildes veids: B3
- Vārpstas diametrs: 30 mm
- Aizsardzības klase: IP 54
- Bremze
Gbedpfx Adecitlnjuol
- Izmēri: 640/240/A230 mm
- Svars: 41 kg
Sludinājums tika automātiski tulkots. Iespējamas tulkošanas kļūdas.
- Jauda: 1,5 kW
- Izpildes veids: B3
- Vārpstas diametrs: 30 mm
- Aizsardzības klase: IP 54
- Bremze
Gbedpfx Adecitlnjuol
- Izmēri: 640/240/A230 mm
- Svars: 41 kg
Nosūtīt pieprasījumu
Tālrunis & Fakss
+49 4402 ... sludinājumi
Šie sludinājumi varētu arī jūs ieinteresēt.
Mazā sludinājuma
Wiefelstede
1 122 km
Reduktora motors 3 kW 5,3 apgr./min
Nord GetriebebauSK.63 IEC 100
Nord GetriebebauSK.63 IEC 100
Mazā sludinājuma
1 122 km
Zobrata motors 1,4 kW 50 apgr./min
VEMZG3KMRa80G4
VEMZG3KMRa80G4
Reduktora motors 0,55 kW 40 apgr./min.
VEMZG2 BPRE 71 K 4
VEMZG2 BPRE 71 K 4
Zobratu motors 0,75 kW 40 apgr./min
VEBBMRZB71G4MBRB
VEBBMRZB71G4MBRB
Zobratu motors 0,75 kW 46 apgr./min