Machineseeker tirgus noteikumi

Betona piedāvā tikai

Datu bāzē ievadiet tikai konkrētus piedāvājumus. Saraksti, kas sastāv no vispārējās reklāmas, piemēram, „Visu veidu XY mašīnas”, netiks publicēti. Par katru ierakstu ir jāpiedāvā konkrēta mašīna vai fiksēta vairāku iekārtu pakete. Mašīnas komplekta gadījumā ir nepieciešams skaidrs saistīto iekārtu apraksts saraksta tekstā. Tomēr pieredze rāda, ka atsevišķas mašīnas saraksti piesaista ievērojami lielāku uzmanību nekā mašīnu iepakojumi.

Reklāma vienmēr jāiekļauj skaidrs tehniskais apraksts

Iesniedzot sarakstu Machineseeker, vienmēr iekļaujiet skaidru mašīnas aprakstu laukā „Tehniskie dati”. Mēs neļaujam sarakstus, kas nesniedz tehniskus datus. Šeit jūs varat atrast noderīgus padomus, kā izveidot pārdošanas veicināšanas sarakstus.

Anonīmi saraksti un saraksti ar alternatīviem sakaru veidiem nav atļauti

Iesniedzot sarakstu, vienmēr iekļaujiet pilnu vārdu un adresi. Anonīmi saraksti nav atļauti.

Saraksta tekstā nedrīkst būt tālruņa numuri, faksa numuri, e-pasta adreses vai interneta adreses

Sarakstos var nebūt iekļauti tālruņa numuri, faksa numuri vai e-pasta adreses. Jūsu kontaktinformācija tiek automātiski ģenerēta no jūsu klienta konta un parādīta arī pabeigtajā sarakstā. Tādēļ papildu kontaktu datu ievadīšana saraksta tekstā nav nepieciešama.

Interneta adreses sarakstos nav

Sarakstā iekļautais teksts un piedāvāto mašīnu attēli nedrīkst saturēt interneta adreses. Ja jūs interesē jūsu mājas lapas logo reklāma, varat to rezervēt šeit .

Jaunas, demonstrācijas un ex-displeja iekārtas nevar klasificēt kā lietotas mašīnas

Pārdevējiem ir skaidri jānorāda, vai mašīna ir jauna, demonstrācija vai eksponēšana. Lūdzu, izmantojiet ievades lauka stāvokļa opcijas. Jaunas, demonstrācijas un eksponēšanas mašīnas nedrīkst grupēt kā lietotas mašīnas.

Dzēšot pārdod mašīnas

Lūdzu, dzēsiet (vai pauzējiet) sarakstus mašīnām, kas ir tik ātri pārdotas. Mēs cenšamies, lai mūsu datu bāze būtu pēc iespējas jaunāka, tik beidzies piedāvājums ir ļoti nevēlams un aizliegts mūsu Noteikumos un nosacījumos .

Mašīnu sarakstu dzēšana, nevis atcelšana

Nekavējoties augšupielādēt iepriekš dzēsta reklāmas nav atļauta, jo tas rada negodīgu tirdzniecības praksi.

Uzņēmuma logotipus nedrīkst izmantot mašīnu attēlos vai kā mašīnu attēlus

Neizmantojiet logotipus mašīnu attēlu vietā. Uzņēmuma logotipu izvietošana mašīnu attēlos ir aizliegta.

Augšupielādēt attēlus, kuriem ir atļauts izmantot.

Fotogrāfijas, par kurām ražotāji vai jūsu konkurentiem pieder autortiesības var tikai tikt augšupielādēti ar iepriekšējas rakstiskas autortiesību īpašnieka atļaujas.

"Vietturi" bildes

Bildes no iekārtām, kas satur tikai tekstu, piemēram, "Foto coming soon" nav atļauta.

Nekad nekopējiet tekstus no saviem konkurentiem

Lūdzu, uzrakstiet savus tehniskos aprakstus par precēm, ko piedāvājat pārdot. Tekstu un teksta daļu kopēšana no citu pārdevēju sarakstiem ir aizliegta un parasti rada neērtas situācijas, kuras vislabāk izvairīties.

Nevienā atslēgvārdu / meklēšanas vienumu sarakstā nedrīkst būt uzskaitīti

Iekļaujiet tikai tehniskos aprakstus, kas ir specifiski jūsu piedāvātajai mašīnai. Atslēgvārdu vai meklēšanas vienumu lietošana nav atļauta. Nav atļauts iekļaut arī citu mašīnu, produktu, patēriņa materiālu un vispārējās reklāmas sarakstus.

Saraksta nosaukumā nav uzņēmuma nosaukumu un vārdu atkārtošanas

Uzņēmuma nosaukuma nosaukšana, kā arī vārdu atkārtojumi sarakstā ir aizliegti. Ražotāji ir izslēgti no šīs regulas.

Izvēlieties pareizo mašīnas kategoriju

Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu ieraksts ir ievietots pareizajās kategorijās - jūsu interesēs.

Nav neviena 1 € saraksta

Lūdzu, nenorādiet 1 eiro cenu sarakstā. Saraksti, kas parāda 1 € kā pirkuma cenu (arī kā fiksētu cenu vai sarunu bāzi), netiks aktivizēti. Ja nevēlaties ievadīt cenu, lūdzu, atstājiet cenu laukumu tukšu. Pēc tam piezīme "Pieprasījuma cena" tiks automātiski parādīta jūsu ierakstam.

Nav reklāmu nosaukumi sarakstos

Ierīces apzīmējumā, kā arī ražotāja un mašīnas tipā ievadiet nozīmīgu informāciju un reklāmas formulējumus. Tikai tad jūsu mašīnas var atrast potenciālie pircēji, izmantojot meklēšanas funkciju.

Pieejamie tālruņa numuri kontaktinformācijā

Ievadot kontaktinformāciju, pārliecinieties, vai ievadāt pieejamu tālruņa numuru.

Izmēģiniet Machineseeker lietotni tūlīt!
Machineseeker lietotne priekš iPhone un Android.